Події

Кіновідгук. Король Річард: виховуючи чемпіонок

Фільм «Король Річард» — спортивна сімейна історія, яка не залишить нікого байдужим. Ви будете плакати і сміятися, співпереживати та мріяти.

Король Річард

Ви поринете у сім’ю майбутніх чемпіонок з тенісу Вінус та Серени Вільямс, яких нині знає увесь світ. Батьки 5 дівчаток щиро вірять, що всі їх діти геніальні і мають фантастичне майбутнє, незважаючи на бідність, відсутність допомоги та постійні насмішки оточуючих.

Батьки мають розроблений план, як виховати чемпіонок, і чітко йдуть до мети, навчаючи дівчаток тенісу самостійно та шукаючи тренера, який готовий займатися безкоштовно. І диво сталося — тато домовився, і дівчат взяв знаменитий тренер, почалися справжні перемоги і успіх.

Король Річард

Здавалося б, що все йде по плану, але Річард (тато) розуміє, що він не хоче, щоб дівчатка втратили своє дитинство через постійні змагання та мріє про те, щоб Вінус і Серена отримали чудову освіту. Для цього ставлять на паузу професійні спортивні турніри і шукають нового тренера. Талант молодих спортсменок помітив успішний тренер з Флориди, і сім’я переїздить у велике місто у власний будинок. Дівчатка продовжують тренуватися і навчатися, але не беруть участь у змаганнях.

Так тривало цілих три роки і, нарешті, спільними зусиллями вдалося вмовити батька, і Вінус виходить на професійний тенісний корт, де змагається з дорослими учасниками. Виходить у фінал і програє, не витримавши емоційного навантаження з боку досвідченої спортсменки. Але, то була перемога над собою, і Вінус стає наймолодшою спортсменкою з такими досягненнями. Цей турнір стає початком грандіозної спортивної кар’єри сестер Вільямс і демонструє всьому світу, як важливо, коли є підтримка сім’ї.

Король Річард: Виховуючи чемпіонок

У фільмі піднімаються важливі соціальні питання: зневажливе ставлення до  афроамериканського населення, та роль жінки в суспільстві. Головний же месендж — як важливо бути дружньою сім’єю, підтримувати один одного та завжди спільно йти до мети! Цей фільм мотивує і надихає, демонструє, як важливо постійно працювати над собою, щоб досягнути вершин та власних мрій!

Рекомендую для сімейного перегляду.

 Анастасія Білоусова

 

Авторка: Анастасія Білоусова