Події

Вигравайте підписку на пізнавально-розважальний додаток Da Vinci!

Чудова новина для всіх допитливих школярів — стартувала реєстрація на XI Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На Урок». Це цікавий і захопливий інтерактив, що допоможе перевірити якість здобутих протягом попереднього навчального року знань.

на урок

А ще це нестандартні завдання, гарантовані нагороди та подарунки для кожного! В олімпіадах «На Урок» щосезону беруть участь сотні тисяч школярів з усіх куточків України. І цього разу на дітей традиційно чекають завдання з 20 різних предметів:

 1. Предмети початкової школи (1-4 клас).
 2. Я досліджую світ.
 3. Українська мова та література.
 4. Громадянська освіта.
 5. Математика.
 6. Фізика.
 7. Хімія.
 8. Астрономія.
 9. Інформатика.
 10. Географія.
 11. Біологія.
 12. Англійська мова.
 13. Німецька мова.
 14. Мистецтво.
 15. Історія.
 16. Зарубіжна література.
 17. Основи здоров’я.
 18. Інформатика.
 19. Трудове навчання (дівчата та хлопці).
 20. Правознавство.

Переможцем стає кожен — усі учасники олімпіади отримають яскраві нагороди: дипломи за I, II та III місце, або сертифікати про участь. А ще — серед усіх учасників буде розіграно 100 місячних підписок на пізнавально-розважальний додаток із програмами Da Vinci

Програми Da Vinci об’єднали більш ніж 60 мільйонів дітей та батьків на чотирьох континентах. Це безпечне середовище, в якому немає реклами, де дитина проводить вільний час з користю, отримує нові знання розважаючись, всебічно розвивається. 

Da Vinci доводить, що навчатися можна не лише у класі, а й просто під час перегляду улюблених програм. Тут ви знайдете цікаві програми, відзначені престижними світовими нагородами BAFTA, EMMY, Parents’ Choice Awards, розподілені за категоріями Наука і техніка, Спорт і навички супергероя, Історія та відкриття, Природа і тваринний світ, Світ навколо нас, Гра і створення. До речі, перегляд програм неабияк сприяє розвитку ерудиції та надихає на участь у навчальних змаганнях. Зверніть увагу: всі програми перекладено українською. 

Реєстрація на олімпіаду вже стартувала та триватиме до 22 листопада. Завдання олімпіад будуть відкриті з 5 жовтня до 22 листопада включно. А вже 25 листопада ви отримаєте яскраві нагороди! Зареєструватися для участі в олімпіаді можна як самостійно, так і з допомогою вчителя. 

Долучайтеся до олімпіади та стежте за новинами у соцмережах: у Facebook та Instagram, а щоб було ще цікавіше, не забувайте про оновлення від Da Vinci у Facebook та Instagram