Події

Зустріч МамаWOW. Як говорити з дитиною про секс

Друзі, запрошуємо вас на спільну пізнавальну зустріч від унікальної Альтернативної школи Main School та проекту для батьків МамаWOW.

встреча для мам

«А звідки беруться діти?»

Якщо ви чули це питання від своєї дитини і були в паніці, або боїтеся почути його в майбутньому, — ми вас розуміємо! Багатьом говорити про статеві стосунки зі своєю дитиною досить важко і ніяково. Але якщо не ви розкажете дитині про це, то хто?!

Цього разу з психологом Оксаною Демурою ми поговоримо про фізіологічні зміни, що відбуваються в організмі наших дітей під час статевого дозрівання, підберемо правильні слова для відвертих розмов та дізнаємось, як відповідати на незручні питання!

Програма заходу:

  • Поміркуємо, чи потрібна сексуальна освіта сучасним дітям
  • Дізнаємось, чому не варто соромити власну дитину в темі сексуальності
  • Розберемось, як знайти слова для обговорення та пояснення “незручних” тем
  • Перевіримо, що ви знаєте про статеве дозрівання та фізіологічні зміни, що відбуваються в організмі ваших дітей
  • Дамо поради, що полегшать вам життя.

Оксана ДемураІнформація про спікера: Оксана Демура — кандидат філософських наук, психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт, сертифікована тренерка. Розробник програм «Навички комунікації», «Ненасильницьке спілкування», «Емоційний інтелект та емоційна грамотність», «Як запобігти булінгу».

Поки батьки будуть дізнаватися цікаву інформацію, дітки також не будуть сумувати! Спеціально для них Максим Івасенко — тренер з програмування та робототехніки в Main School — проведе майстер-клас «Знайомство з робототехнікою і Arduino».

Гості зустрічі отримають важливі знання та приємні подарунки!

Коли: 30 листопада з 18.30 до 20.00

Де: Main School, вул. Голосіївська 17, БЦ «Моріон», 7 поверх (орієнтир — будівля КЮЗ)

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: