Події

Вихідні для творчості: на «Даринку» пройде Art-вікенд

Як щодо сімейних вихідних у творчій атмосфері? 14-15 вересня маркет-молл «Даринок» організує насичений Art-вікенд з безкоштовною програмою розваг для дорослих і малих. Відвідувачі зможуть спробувати свої сили в графіці  з ниток і зробити панно в техніці string art. А ще – нанести розпис мехенді, аквагрим або глітер-тату, потанцювати на концерті авторської музики і виграти подарунки в конкурсах. Для дітей також проведуть майстер-клас «Слайм» і турнір з Beyblade.
даринок

String art (стрінг-арт) – техніка створення мальовничих картин за допомогою цвяхів та ниток. Пізнати ази цього мистецтва і створити справжнє панно пропонує «Даринок» уже цими вихідними з 12:00 до 18:00. У суботу відвідувачі будуть майструвати одну велику графіку протягом усього дня, а в неділю – окремі малі зображення, втілюючи в реальність будь-яку свою фантазію.

Протягом двох днів на локації також працюватимуть майстри з нанесення візерунків мехенді, аквагриму та глітер-тату. Тимчасовий розпис на тілі – відмінна альтернатива справжнім татуюванням, до того ж швидка і безпечна.  Доповнять святковий настрій вікенду конкурси з подарунками і концерт авторської музики. Різні стилі, ритми і музичні інструменти – час відкривати нових улюблених виконавців.

Не забули тут й про розваги для маленьких гостей. У суботу з 15:00 до 18:00 малеча може позмагатись у турнірі з Beyblade, головний приз якого – оригінальна дзиґа. Єдина умова участі – мати з собою іграшку бей.

У неділю дітворі покажуть костюмовану казку (12:00-12:45) і навчать своїми руками готувати яскравий слайм на майстер-класі (12:00-18:00).

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.