Події

Вперше у Києві: «Госпел хор» заспіває пісні з легендарного мультфільму «Король Лев»

5 липня у Caribbean Club Concert Hall наживо пролунають пісні та музика з легендарного мультфільму «Король Лев» у виконанні «Госпел хору» (Gospel Company). На гостей чекає вечір світлої ностальгії та гарної музики, перевіреної роками.

Король Лев

«Це суперпопулярні пісні, які сподобаються дітям, і дорослі також отримають задоволення від них.», — вважає Елтон Джон.

Мультфільм «Король Лев» вже 25 років тішить дорослих та дітей захоплюючою історією, яскравою мультиплікацією та, безумовно, музикою. Цікаво, що над музикою до одного з найуспішніших проектів в історії світового кінематографа працювали всесвітньо відомі композитори — Елтон Джон, Тім Райса та Ганс Ціммер, а мультфільм завоював декілька премій «Оскар», «Золотий Глобус» та «Греммі».

5 липня улюблені пісні «Circle Of Life», «Can You Feel The Love Tonight», «Hakuna Matata», «I Just Can’t Wait to Be King» та інші виконають знайомі багатьом артисти Gospel Company — «Госпел хор».

«Госпел хор» (Gospel Company) — це унікальний афро-український колектив, що складається з 11 талановитих музикантів з 4 країн світу: Нігерії, Мозамбіку, Анголи та України. Заснував колектив у 2016 році харизматичний та яскравий підопічний Святослава Вакарчука на шоу «Голос країни-6» Аняня Удонгво. Музиканти Gospel Company співпрацюють із зірками української сцени: вокалістка Христина Мутамбе виступає з Іриною Білик, саксофоніст Андрій Чмут грає з Джамалою, бас-гітарист Джордж Івез — з Таяною, а вокалістка Клеулія Даніель встигла засвітитися в шоу «Голос країни-8».

Приходьте відчути енергію музики з африканським колоритом та українською душевністю!

Квитки за посиланням: http://bit.ly/2KtyVFi.