Події

Київ долучається до відзначення Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом

Щороку 24 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з поліомієлітом (WORLD POLIO DAY). Цей захід був заснований за ініціативою міжнародної неурядової організації Ротарі Інтернешнл (Rotary International) з метою привернути увагу світової спільноти до проблеми захворювання на поліомієліт та завершення більш як 30-річної боротьби за викорінення цього небезпечного недугу на всій планеті.

Цього року акції, присвячені Всесвітньому дню боротьби з поліомієлітом, будуть проводитися Ротарі клубами по всьому світу вже четвертий рік поспіль. До заходів приєднаються також Ротарі клуби України.

полио
Зокрема, напередодні WORLD POLIO DAY – в суботу 22 жовтня 2016 року в Києві Національний комітет Поліо Плюс організовує акцію, головна мета якої – закликати батьків приводити дітей на планову вакцинацію проти поліомієліту, щоб захистити їх від ризику цієї хвороби та наблизити світ до повної ліквідації цієї хвороби.

До участі в заході будуть залучені Ротарійці, представники молодіжної організації Ротаракт, волонтери, медичні працівники, громадські активісти ГО «Батьки за вакцинацію», представники партнерських організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ, а також Мінздраву України.

полио
Акція розпочнеться о 12.00 біля Арки дружби народів. Її відкриє яскравий флешмоб, а далі учасники заходу вирушать через Пішохідний міст на Труханів острів з переходом на Майдан Незалежності. Родзинкою заходу буде символічний політ над Дніпром активістів боротьби з поліомієлітом в Україні, в тому числі відомих спортсменів, на атракціоні ТРОЛЕЙ (канатна дорога на Труханів острів) – як символ подолання поліомієліту у всьому світі.

Відзначення Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом в Києві продовжиться 24 жовтня з 12.00 до 14.00 флешмобом на Майдані Незалежності.

Під час заходів будуть розповсюджуватися інформаційні матеріали про вакцинацію від поліомієліту.

полио

Запрошуємо батьків, журналістів та всіх небайдужих киян на гостей столиці відвідати акцію в Києві, присвячену Всесвітньому дню боротьби з поліомієлітом.