События

День народження у телепринцеси: як зірки Сніданку привітали Нелю Шовкопляс

Сьогодні, 26 лютого, свій день народження святкує найпозитивніша телеведуча ранкової програми Сніданок з 1+1, волонтерка проєкту «Здійсни мрію» і мама двійнят – Матвія та Тимофія, Неля Шовкопляс. Зірці виповнилося 34 роки.

Неля Шовкопляс

«Принцеса», «Попелюшка», «мрійниця», «красуня», «наше сонечко», «лапуля» — так називають Нелю Шовкопляс телеглядачі Сніданку. Вони полюбили ведучу за її щирість та доброзичливість, природність. Часто порівнюють історію зірки та її жіночний зовнішній вигляд, щиру посмішку з історією казкової принцеси — Попелюшки. Неля, як і Попелюшка, дуже працелюбна, добра та завжди робить все для, щоб здійснити свої мрії. Свого часу після проходження Медіашколи на 1+1 мрія Нелі стати телеведучої здійснилася завдяки старанням дівчини та вірі в себе. Так Шовкопляс стала телепринцесою українського телебачення у ранковій програмі Сніданок з 1+1. 

Колеги підготували сюрприз Нелі під час прямого ефіру Сніданку! Телепара Нелі — Єгор Гордєєв — першим привітав Нелю красивим букетом квітів на початку ефіру. А далі був великий сюрприз.

Після рекламної паузи Єгор та Неля постали перед глядачами у національних індійських костюмах та продовжили проводити ефір Сніданку.

«Єгор обіцяв вам розповісти, чому він і я в такому вбранні. О, Боже, мій!», — захоплено сказала Неля, коли побачила колегу з сюрпризом в руках.

Єгор виніс Нелі незвичайний торт для справжньої принцеси. На фотографії зображена телеведуча в блакитному вбранні, а сам торт — продовження неймовірної сукні прикрашеної перлами. Легкий ніжний торт з йогуртово-малиновою начинкою підготували спеціально до дня народження телезірки. 

Неля Шовкопляс

А ще телеведучій зробили подарунок про який вона мріяла — сертифікат на курс арттерапії — малювання емоцій. Неля уже 2 роки займається психосоматикою, має перші сертифікати з проходження авторитетних курсів практичної психосоматики. Вона завжди прагне відкривати для себе щось нове — нещодавно спробувала стояти на цвяхах і їй дуже сподобалось. Зірка неодноразово говорила, що постійно хоче спробувати нові незвичні терапії пов’язані з психологією, наприклад, арттерапію. 

*Арттерапія працює на хвилі підсвідомості та проходить разом зі спеціалістом – психологом. Сеанси терапії мистецтвом допомагають гармонізувати стан, вивільнити емоції, розвити почуття внутрішнього контролю, сприяють творчому самовираженню особистості, стимулюють розвиток сенсомоторних умінь і в цілому правої півкулі головного мозку, що відповідають за інтуїцію і орієнтацію в просторі, сприяють розвитку уяви та т.і..

«Кілька тижнів тому я вперше побачила цей курс в інстаграмі. Мені завжди подобається все, що пов’язане з психологією, психосоматикою, емоціями, самовираженням і я зрозуміла — настане час і я спробую. Сформувала запит, відправила його у Всесвіт і відпустила! І мрія здійснилася за допомогою моїх колег», — прокоментувала Неля.

Сьогодні День Республіки святкує Індія! Це національне свято, яке відзначають з дня прийняття Конституції, і їм дуже пишаються в країні. До такої події четверо ведучих Сніданок з 1+1 – Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір, Руслан Сенічкін – одягнені в національні костюми (дівчата в сарі, а чоловіки в шервані) підготували зарядку за мотивами танців Боллівуду, яку допомогла провести фітнес-тренерка Ксенія Литвинова.

«Ось так у нас вийшла костюмована вечірка після ефіру», — поділився своїм враженням Руслан Сенічкін.

Уся команда Сніданку – ведучі, стилісти, візажисти, оператори, режисери, редактори, адміністратори – та телеведучий ТСН Святослав Гринчук зібралися, щоб привітати колегу та відсвяткувати день народження тортом для справжньої принцеси.

 «Коли дивлюся на цей чарівний торт принцеси, я фіксую кілька хороших думок і мрій в голові. Я хочу своїм прикладом показати, що не треба сидіти і чекати принца, який приїде на білому коні та подарує чарівну туфельку, а навпаки, що можна з будь-якого рівня досягти того, чого бажаєш, якщо докласти зусиль», — додала Неля.