События

КнигиWOW. Ваша вагітність

Кожна майбутня мама стикається з безліччю запитань. Щоби уникнути зайвих хвилювань та позбутися безпідставних побоювань, дуже важливо мати поряд лікаря, якому ви довіряєте. А ще добре мати під рукою гарну фахову книгу, яка має відповіді на найважливіші запитання. Сьогодні ми тримаємо в руках таку книгу. Вона написана сімейним подружжям Вільямом та Мартою Сірзами — одними з найвідоміших авторів у сфері планування та ведення вагітності.

Ваша вагітність, Вільям та Марта Сірзи, КМ-Букс

Ваша вагітність

Це практичний порадник для кожної майбутньої матусі від зачаття до народження малюка. В книзі автори розглянули не лише фізичні зміни, але й детально зупинилися на емоційному стані вагітної жінки.

Крок за кроком, місяць за місяцем автори розповідають, що відбувається з жінкою та малюком. Тут міститься важлива інформація щодо перебігу вагітності, про етапи розвитку дитини, про те, що є нормою, а на що потрібно звернути увагу.

Фахівці дають необхідні поради, а звичайні жінки діляться історіями про свою вагітність і про те, як вони пройшли цей новий для них шлях. Ви дізнаєтеся про правильне харчування, необхідні дослідження, фізичну активність та інші важливі питання, що цікавлять майбутню маму.

Це настільна книга-друг для кожної жінки, яка прагне мати повну та достовірну інформацію стосовно нового для неї стану. Книга містить словник акушерських термінів, а також розділ про перший місяць після пологів, який є не менш важливим ніж дев`ятимісячний період до нього.

Дев`ять місяців промайнуть швидко, а винагородою за певні незручності стане ваша дитина. Це книга про зародження нового життя та про становлення нової жінки – мами.

Довідка:

Вільям і Марта Сірзи — досвідчені спеціалісти в галузі педіатрії, акушерства та гінекології, а також відомі автори. Доктор Сірз свого часу працював у дитячій лікарні при Гарвардському медичному інституті (США), а також у найбільшій дитячій лікарні світу в місті Торонто (Канада). Загалом він практикує понад 40 років. Марта Сірз – кваліфікована медсестра, фахівець із прийняття пологів, консультант із грудного вигодовування дітей.