Події

#Бизнес-мама. Алла Смарж: Lala English — це більше, ніж мова…

Якщо в тебе мама казкарка й чарівна фея, то ти також стаєш незвичайною та дуже талановитою дитиною. Тому що мама-фея сама пише казку свого життя і надихає дитину на написання власної цікавої та наповненої історії.

Алла СмаржСаме з такою мамою ми сьогодні знайомимось – розробник ефективної системи з вивчення англійської мови для дітей та засновник студії Lala English Алла Смарж.

«Я обожнюю творчу вагітність та ідейні пологи», — говорить Алла, і нам хочеться дізнатися більше про цю дивовижну жінку.

Алла, скільки у Вас діток?

Я маю двох чудових дітей, донечку та синочка, Аня – 10 років та Матвій – 4 місяці.

Алла, розкажіть що Ви робили до декрету?

Насправді поняття «декрет» у моєму житті відносне, тому що маю свої погляди на роль жінки і переконана, що бути мамою не передбачає декількарічного домашнього «арешту» :) До народження першої дитини я навчалася та працювала репетитором, писала казки та займалася перекладами.

Алла СмаржЩо змінилося після народження дітей?

Я ділю своє життя на «До» і «Після». Таке враження, що життя свідомо готувало мене до ролі мами, адже саме ця роль стала ключовою в становленні мене як особистості. Моя донька стала одним з найважливіших ресурсів мого оновленого життя. Я вчилася бути більше, ніж просто мамою-квочкою. Для мене було важливим навчитися взаємодіяти з Новою Людиною в моєму житті так, щоб розкрити її та допомогти творити життя, а не пережовувати досвід своїх батьків та соціуму. Щодня змінювалася сама Я:) Це найкраща звичка, яку я виявила в собі після народження дитини і якою продовжую користуватися. 

Яких основних принципів виховання Ви дотримуєтесь?

Для мене саме поняття «виховання» не має нічого спільного з дітьми. Це нонстопний процес роботи над собою людини, яка вміє мислити. Якщо це роблять батьки, то діти природньо переймуть цю звичку і питання «як виховати?» не буде червоного кольору в житті:)

Алла Смарж Lala EnglishЯк з’явилась ідея розробити свою власну методику навчання англійської?

Насправді мова – це один з інструментів взаємодії зі світом. Але, на жаль, в нашій країні не так багато дітей вміє ним користуватися безболісно і з насолодою. Тому ідея полягала в тому, щоб зробити процес мовного опанування природнім та цікавим, психологічно комфортним та ефективним. Оскільки я безпосередньо комунікувала з дітьми різного віку та характеру, то чітко розуміла що їм потрібно, незалежно від бажань батьків. Діти потребують, як і всі інші діти в дорослому тілі, щоб їх чули і розуміли. А це найкраще виходить, коли люди вміють говорити один з одним і бажано різними мовами:)

В чому особливість Вашої методики?

Lala English — це більше, ніж мова… Це комфортний розвиток дитини, батьків та колективу… Для мене важливо, щоб наші студенти відчули свою особисту спроможність робити впевнені кроки по життю, а вчителі могли посприяти цьому. Правильна мовна подача та щира взаємодія з дитиною створює контакт та рух вперед. Саме такими принципами пронизана методика вивчення англійської мови з 1 року життя Lala English:)

Lala EnglishЧому саме з раннього дитинства необхідно навчати дитину іноземної мови? Наскільки це важливо?

Дитина народжується і її відразу годують, вдягають в одяг та словесно вітають в цьому світі. Їй дають ім’я та оточують подарунками. Одним з дарів людини є мова і неважливо яка, головне, щоб вона лунала. Тому все просто! Виховуйте багатомовних дітей, говоріть різними мовами до них. Мозок нічого не плутає, а накопичує, сортує по відділах та активує. Діти, які чують декілька мов з раннього віку, автоматично зближуються з різними куточками Землі, адже знання мови стирає кордони. Мені здається, що цих пояснень більше, ніж досить:)

Де можна дізнатися про Вашу школу та розклад занять?

Всю інформацію можна отримати на сайті lalaenglish.com.ua, на сторінці у фейсбуці language studios або за телефонами 096 919 88 41/066 380 67 86.

Наразі наші студії працюють за адресами:

 • м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 71-а/1
  торгово-сервісний центр «Гранат», 2 поверх
  Бориспільський р-н,
 • с. Гора, вул. Центральна, 3;
  Бориспільський р-н,
 • с. Щасливе, вул. Фестивальна, 6;
  Бориспільський р-н,
 • с. Чубинське, вул. Погребняка, 14.

Що Вас надихає?

Мене надихає надихати інших :) Я обожнюю творчу вагітність та ідейні пологи. Моя сім’я – це моє джерело життєдайної енергії… Я люблю своє життя, людей з якими воно мене зводить, я люблю думки, з якими засинаю, та ідеї, з якими прокидаюся. Все це натхнення творити далі:)

Алла Смарж Lala EnglishЯкі плани на майбутнє?

Повірте, планів багато:) Написання книг, запуск нових освітніх проектів, налагодження ефективного функціонування Lala English на території Украіни і не лише… Також я маю сумісні ідеї зі своєю донькою, яка вражає своїм світоглядом та мисленням, тому, головне, щоб Всесвіт нас підтримав, і ми ще здивуємо не лише його:)

Як ви бачите образ МамиWOW?

Це жінка, яка реалізовує себе в своєму житті, а не через життя своїх дітей:) MamaWOW МОЖЕ ДАТИ ЖИТТЯ СПРАВЖНІМ WOWЛЮДЯМ:)