Події

Мама в професії. Зубний лікар Валентина Пойда

Мами! Вони чарвні та неймовірні! Вони можуть все і навіть більше: виховувати малечу, чудово виглядати, оберігати затишок рідної оселі та працювати у тій галузі, що приносить професійне задоволення та забезпечує кар’єрне зростання.

Мами! Вони є справжнім прикладом для тих з нас, хто тільки планує підкорювати професійні сходинки та заявити про себе бізнесу. Хто не бачить причини зупинятись та робить усе для особистого розвитку.

Поговоримо про таких мам?

полоска

Мабуть, у кожного з нас тремтіли колінка, коли нас приводили до кабінету зубного лікаря. Звуки медичної техніки та «ойки» пацієнтів ані трохи не добавляли бадьорості, а біла уніформа працівників  асоціювалась зі значними випробуваннями. І ми ще довго не хотіли повертатись до них за зубчиками чи пломбами) Пам’ятаєте таке з дитинства? Наразі ми, турботливі матусі, розуміємо важливість своєчасного візиту до лікарень, та для своєї родини намагаємось обираємо кращих фахівців! Здоров’я важливе і про нього треба піклуватись! Тому самому ми вчимо і наших дітлахів, правда же?

мама врач

Для нашої рубрики «Мама у професії» ми знайшли лікаря з самою чарівною посмішкою і величезним талантом викликати прихильність до себе людей! Будемо знайомі, у нас у гостях Валентина Пойда —  мама двох чудових хлопчиків Івана (йому виповнилось 4,5 рочки) і Єгорчика (малюку 2,5 рочки).

Валю, розкажіть про себе – хто Ви за фахом?

За освітою я – лікар-стоматолог. Після закінчення школи  я вступила до вищного навчального закладу «УМСА» на медичний факультет, але через рік навчання вирішила дещо змінити напрямок та оформили документи про перевод на стоматологічний факультет. Як виявилось пізніше, це був правильний крок і я дуже задоволена змінами у студентські часи. Мені подобається моя робота і я задоволена, що тоді зробила такий вибір :)

Наразі я знаходжусь в декретній відпустці, але вже працюю у вихідні дні. Мій чоловік та моя родина мене підтримують, це надає мені сили і робить графік більш прийнятним. У мою відсутність я спокійна за родину, за домівку та режими малечі. Так, мій чоловік – справжня опора для мене!

опыт мам

Валю, що змінило материнство особисто для Вас?

У моєму житті змінилось практично все! Це зовсім інше життя і це чудово! Особистого часу стало менше, але діти — це наші вчителі, з ними ми з чоловіком навчаємося планувати свій час, поєднувати роботу та родину. Зараз є час спланувати на майбутнє проходження спеціалізацій, а також курсів по стоматології, які я б хотіла відвідати.

Як спланований Ваш вільний від роботи час?

З моїм виходом на лікарську практику, часу з родиною ми усі разом  стали проводити менше,  так як вихідні занятті. Я сприймаю таку ситуацію як тимчасову: час минає і восени наш молодший син вже піде до дитячого садочку. Тоді ми зможемо планувати робочі тижні, а вихідні присвячувати виключно родині! На мій погляд, це чудово – з нетерпінням чекати понеділка для можливості зануритись у професійне оточення та з неменшим задоволенням зустрічати вихідні дні – для родинного відпочинку! Ми обов’язково всі разом проводимо св’яткові вихідні — Новий рік, 8 березня, Пасху — гуляємо в парку, відвідуємо дитячі кімнати, їздимо в гості до рідних.  А ще з задоволенням влаштовуємо вечірні перегляди фільмів. Зазвичай, в пріоритеті у нас чоловічі герої — «Бетмен», наприклад! Ми передивляємось комедії, мультфільми (з останніх цікавинок — «Lego Batman», «Фердінанд», «Гадкий Я»), обожнюємо подуріти разом, поскладати «Lego», пазли, пограти в бейблейд. Ми ж батьки хлопчаків і цим все сказано! :)

мама в профессии

Що для Вас найбільша винагорода у професії?

Повага колег, вдячність від пацієнтів, а також щасливі та задоволенні посмішки! :)

Хто або що надихає Вас на підкорення нових кар’єрних вершин?

Безумовно, це бажання розвиватися далі! Свят постійно змінюється і ніщо не стоїть на місті надто довго. З’являються багато нових покращених стоматологічних матеріалів,  нові технології. Мене надихає те, що є можливість та, що важливо, доступність відвідувати лекції, курси, семінари, де лікарі діляться своїми знаннями, а також застосовувати ці знання в роботі. Це не може не рухати вперед мене як фахівця!

мама в професії

Валю, про що Ви мрієте?

Тут все просто – я мрію відкрити свій стоматологічний кабінет! І обов’язково подорожувати з  сім’єю!

полоска

Задать вопрос героиням публикаций, редакторам сайта, автору рубрики, а также поделиться впечатлением от прочитанного, выразить пожелание или предложить маму, которая станет героиней следующего выпуска, вы можете, в комментариях или написав на адрес электронной почты shevchenkotvkiev@gmail.com.

Татьяна Шевченко