События

Переможниця вікторини «Географія МамаWOW» Ольга Лукашенко

Нещодавно в рамках нашого проекту проводилася цікава вікторина Географія МамаWOW. І сьогодні ми хочемо розказати про одну з переможниць вікторини Ольгу Лукашенко, яка проявила неабияку ерудованість та кмітливість під час нашого веселого змагання. Ольга народилася і мешкає зі своїм чоловіком Олександром та 10-річною донечкою Марією в мальовничому селі Забір’я, що на Київщині. Має економічну освіту та працює бухгалтером. Давайте знайомитися ближче.

опыт мамы

Як Ви познайомилися з проектом МамаWOW?

З МамаWOW познайомилась завдяки своїй кумі Світлані. Цей ресурс приваблює, в першу чергу, своєю різноплановістю. На відміну від інших «мамських» інтернет-ресурсів, він цікавий не тільки для мам у декреті, а й для мам старших діток. Саме на  МамаWOW я черпаю ідеї для ігор з донечкою, знайомлюся з новинками літератури, надихаюся історіями успішних мам, планую свої подорожі і таке інше.

Яке місце відпочинок займає в пріоритетах Вашої сім’ї? Чи збігаються Ваші особисті погляди на ідеальний відпочинок з поглядами чоловіка?

Відпочинок  — це невід`ємна частина нашого сімейного дозвілля. І хоча ми живемо у селі і постійно буваємо на природі, але дуже любимо подорожувати родиною. Погляди на ідеальний відпочинок у нашій сім’ї співпадають: це відпочинок на узбережжі моря влітку і відпочинок з лижами у горах взимку.

опыт мамы

Розкажіть про Ваш особистий досвід подорожей з дітьми.

Взимку для активного лижного відпочинку ми обираємо українські Карпати — це курорти Буковель або Плай. Зимовий відпочинок відкрили для себе нещодавно, але враження ні з чим не порівняти! Свіже повітря, катання на  лижах чи санчатах дають заряд бадьорості на кілька місяців.

Літній відпочинок – це мандрівка до Туреччини. Дуже любимо цю країну за теплий клімат, ласкаве море, різноманітну і смачну їжу, а також за історичні надбання. Завжди стараємося відвідувати екскурсії і знайомитися з пам’ятками давнини та неймовірними природніми дивами цієї країни. Окрім цього, іноді на вихідні ми подорожуємо до визначних місць або парків Києва та Київщині або знайомимося з сусідніми областями (Чернігівщиною, Житомирщиною).

До довгих мандрівок наша донечка звикла змалечку. Першою мандрівкою була подорож до Кароліно-Бугаз у 1,6 років. І далі ми не зупинялися: двічі мандрували з друзями і їх донькою машиною до кримського Місхору; відвідували Львів, Міжгір’я, Татарів; їздили до Затоки, Радомишля, Чернігова;  у 4,5 роки вперше полетіли до турецького Бодрума. Донька дуже любить наші подорожі, має свій рожевий чемодан і іграшку Тигрика, який скрізь її супроводжує. Звісно, часом трапляються неприємності, як випадкові віруси чи нудота в дорозі, але ми завжди налаштовані на позитив, маємо мінімальний необхідний запас медикаментів і дитина переносить їх легко.

Ваш найбільш пам’ятний відпочинок – це…

Кожна мандрівка залишає свій слід у пам’яті назавжди. Але, поки що, найбільш свіжі спогади про цьогорічний відпочинок у Кушадаси (Туреччина). Для мандрівок до цієї країни ми щороку обираємо новий регіон. Регіон Кушадаси я пам’ятала ще з дитинства по улюбленій книжці Р.Н.Гюнтекіна «Чаликушу (Корольок – співоча пташка)» і чекала мандрівку з особливим відчуттям. Воно не підвело: природа просто вражаюча – це зелені гори, вкриті надзвичайно ароматною середземноморською сосною і кристально чисте Егейське море з міріадами морських мешканців. Пощастило побачити безліч риб, молюсків, крабів, губок, морську зірку і восьминога.

Вдале розташування готелю дозволило нам з’їздити аж на 2 екскурсії: це екскурсія до перлини Туреччини Памуккале та басейну Клеопатри, а також до стародавнього міста Ефес і будиночка Діви Марії.  Враження – неперевершені!

путешествия с детьми

Де мрієте побувати?

Планів на подорожі дуже багато. Із українських міст мрію відвідати Полтаву та Луцьк, із закордонних – найближчим часом хочу полетіти до Єгипту, а також помандрувати Європою. Із майже нездійсненного – це Ріо-де-Жанейро.

Ви були активною учасницею вікторини в рубриці «Географія МамаWOW»! Яка з історій справила на Вас найбільше враження і чому? Що стало найнесподіванішим фактами з життя в інших країнах?

Рубрика «География МамаWOW» допомогла згадати мою улюблену географію і, навіть, шкільну німецьку мову. На деякі питання відповідь я знала, а от деякі довелося пошукати у джерелах в інтернеті. Найбільш мені запам’яталась історія про Сербію. Така багата і така маленька країна, дуже схожа фактами на інші країни Європи, змусила надовго замислитися над відгадкою. Найцікавішим і найнеочікуванішим став той факт, що серби обожнюють пити каву. Ніколи б не подумала!

Про що б Ви ще хотіли читати у статтях на МамаWOW?

У нових статтях МамаWOW я хотіла б дізнаватися про те, як сумістити роботу і сім’ю, про сімейні розваги для всієї родини, а також і надалі дізнаватися цікаві факт про подорожі Україною і за кордон.

путешествия с детьми

Залиште побажання нашим читачам.

Всім читачам бажаю, щоб всі ваші мрії про подорожі обов’язково ставали планами, а плани – реальністю. Адже враження від мандрівки коштують набагато дорожче, ніж сама подорож!

Інтерв’ю Тетяна Шевченко