Події

Олеся Тарасенко: Щаслива родина – це те, чим варто пишатися

Не припиняємо захоплюватися українськими жінками! Сьогодні в нашій рубриці МамаWOWОлеся Тарасенко, засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine. Олеся увійшла до Національного рейтингу «ТОП 100 видатних жінок Київщини» у 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), Всеукраїнській премії «МамаWOW», премії ТОП 50 «Lady summer 2020», премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

полоска

Олеся Тарасенко

Олеся, розкажіть, будь ласка, детальніше про Вашу роботу, хобі.

Крім основної роботи на державній посаді, я займаюся організацією проєктів, що мають культурну, соціальну та благодійну спрямованість. Маю власну авторську програму на міжнародному телеканалі Аллатра ТВ. Я є місцевим експертом 10 рівня в Google Maps, продюсером Всеукраїнської премії МамаWOW. Мій перший блог-журнал LuckyUkraine є інформаційним партнером багатьох значущих заходів.

Скільки у Вас дітей?

У мене є донька. Вона дуже активна соціально. У свій юний вік вона вже є відомою ведучою, блогером та організатором численних конкурсів. Я пишаюся нею.

Яка Ви мама?

Мами дуже різні. Але в одному вони однакові – вони залишаються люблячими та турботливими. Мама в першу чергу – це друг та помічник. Проте я веду блог-журнал, відвідую виставки та різноманітні заходи, постійно самовдосконалююсь, не забуваючи про те, що я мама.

Олеся Тарасенко

Якби Ви писали лист до своєї дитини в майбутнє, що б ви їй побажали?

Написати такий лист, мабуть, не так просто. У такому листі кожна мама прагнула б поділитися любов’ю до своєї дитини і висловити гордість за її успіхи і досягнення. Кожен такий лист передаватиме материнську любов із надіями та мріями про майбутнє. У першу чергу, я б побажала любові, багато-багато! В кожному моменті життя. Бо справжня любов – це те, що рухає світ. До речі, материнська любов — це найсильніше почуття.

Що допомагає Вам рухатися вперед?

Найбільше мені допомагає віра у себе та свою родину. Тому що родина – це те місце, куди можна прийти після важкого робочого дня. Навіть, якщо людина дуже талановита і докладає багато зусиль, щоб досягти результатів, без родинного затишку ці результати не були б повними.

Чим для Вас пахне дитинство?

У кожного свій запах дитинства. Чи то скоринки свіжоспеченого хліба, печеної картоплі, лісових ягід, свіжоскошеної трави або літнього дощу. Але для мене дитинство «пахне»  мрією, тому що це у дитинстві найголовніше для мене. Коли ми були маленькими, ми мріяли про щось. Дитинство має пахнути мрією.

Олеся ТарасенкоЩо робить Вас щасливою?

Відчуття того, що мої найрідніші люди знаходяться поряд зі мною, підтримують і розуміють мене. Саме це є сенсом життя. Один із моїх улюблених дитячих письменників Марк Твен сказав: “Два найважливіші дні в житті людини — це день, коли вона народились, та день, коли вона зрозуміла для чого?”. Тому щастя – це розуміння в колі близьких людей та розуміння свого призначення.

Якби Ви опинилися на безлюдному острові, що б Ви обов’язково з собою взяли? 5 речей.

Це питання завжди складне та неоднозначне. Мабуть, основне – це знання. Бо без знань неможливо бути успішним у цьому світі.

Чим на сьогоднішній момент пишаєтеся найбільше?

Тим, що моя родина – це моя підтримка в усьому, а я підтримую свою родину. Це допомагає мені змінюватися і змінювати своє життя. Щаслива родина – це те, чим варто пишатися.

Олеся Тарасенко

Що би Ви побажали собі в новому році?

Я би хотіла побажати не тільки собі, але й усім мамам бути щасливими із своїми родинами, мати міцне здоров’я та віру у себе і своїх дітей.

Як Ви бачите образ МамиWOW?

На мою думку, материнство сьогодні – це величезна відповідальність і перед самим собою, і перед дитиною. Якщо кілька десятків років обов’язки супермами зводилися до простого піклування про дитину, то сьогодні мамаWOW – це унікальний феномен, що включає в себе багато моментів. 

полоска

Фото з особистого архіву Олесі Тарасенко