События

WOW-persona. Олеся Тарасенко: Моє натхнення — це внутрішня гармонія

Є тільки одна важлива для всіх справа в житті — покращувати свою душу. Тільки в цій справі для людини не буває перешкод, і тільки від цієї справи людині буває радісно. У сучасному світі нам відкривається все більше інформації, яка дозволяє кардинально змінити своє життя на краще: зрозуміти істинне призначення, знайти щастя і любов, навчитися вибудовувати відносини з рідними, стати успішними і багатими…

полоска

Саме так говорить Олеся Тарасенко — засновниця 1-го блог-журналу Україна LuckyUkraine, співзасновник громадської організації ArtFoundation, заступник начальника Управління Державного центру зайнятості, кращий маркетолог 2019 року (Премія «Найкраща українка в професії»), організатор багатьох культурних, соціальних та благодійних заходів, експерт з культурної дипломатії, нагороджена орденом «За розбудову України». Сьогодні знайомимось з цією особливою жінкою ближче!

Олеся Тарасенко

ПРО ТВОРЧІСТЬ:

У кожен проект, який ми створюємо, я вкладаю частину своєї душі і свого серця. Для мене кожен захід, як приємне явище. Завжди в роботі є плюси і мінуси, але на мінуси я не дивлюся, тому що я творю добро і про погане не думаю.

З кожним проектом учасників та партнерів стає все більше, це говорить про вірний вектор нашої діяльності. Останні проекти, такі як Івана Купала в парку Rangers (Zoloche) та Етно-фешн-шоу «Аристократична Україна», дають ще більше підстав пишатися нашою унікальною спадщиною, національними традиціями, багатою культурою та видатними українськими жінками.

Зараз готуємо ребрендінг проектів від ГО ArtFoundation з моїм партнером, популярним художником, дизайнером, володарем нагороди Енді Уорхола, автором власної техніки в мистецтві Славою Займаком. Ми організуємо цікаві заходи, відкриємо нові імена…

Олеся Тарасенко

ПРО УСПІХ:

Вранці я прокидаюся у стані закоханості в свою справу, якою займаюся.

Все, що оточує мене: моя дитина, мої друзі, мої захоплення наповнені різноманітністю: і труднощами, і радощами. Напевно, цим і треба пишатися. У моєму житті немає порожнечі і нудних днів. Кожен день неповторний і з ним не хочеться розлучатися. Тому іноді шкодую, що в добі не 48 годин.

ПРО СІМ’Ю:

У мене чудова донька Єлизавета. Вона — ведуча заходів, модель, журналістка, телеведуча, художник та блогер. Я не встигаю за її ідеями та змінами в захопленнях. Ліза мотивує мене ставати краще, встигати, більше працювати!  

Моя мама — це енергія в чистому вигляді, завжди в русі, завжди в гарному настрої, вона займається проектами відновлення здоров’я трудового потенціалу України. Вона є керівником Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів. Моя місія, напевно, продовжувати її роботу, бо найголовніше, що є у людини – це її здоров’я!

Олеся Тарасенко

ПРО НАТХНЕННЯ:

Складно дати трактування терміну «натхнення». Це якийсь творчий порив? Підйом? Особлива енергія? Якщо буду чекати особливого стану, то зможу писати лише два есе на рік, а не традиційні двісті шістдесят, проведу один захід для 10 людей, замість масштабних проектів для сотень…

Тому моє натхнення — це внутрішня гармонія, здорове тіло і мозок, який відпочив за ніч. Моїм новим натхненником стала моя помічниця Юлія Верняк, яка вже в юному віці має безліч талантів, і, можливо, вже скоро ви дізнаєтесь про неї в новому амплуа.

ПРО ГОЛОВНЕ:

Найголовніше — це самореалізація. Знайти справу до душі — це лише половина справи, потім треба зустріти на життєвій дорозі свою людину, щоб розвиватися разом. Хочеться змоделювати ситуацію, коли б з коханим збігалися думки, ідеї, бажання, і це було б величезним щастям.

Олеся Тарасенко

ПРО МЕНЕ:

За вдачею я дуже творча людина, і, як показує практика, з хорошими організаторськими здібностями.

Я люблю життя, люблю природу, люблю людей… Надихає мене те, що оточує. Я, як дитина, дивуюся з різних дрібниць.

І вірю в добре і красиве, вірю в українців та Україну.

полоска

Фотограф Анна Войніч

Сукня дизайнер Світлана Літвінова Ательє Elesel

Кепка дизайнер Світлана Савельєва