Події

Фітнес для мами: прості вправи з… коляскою

У повсякденних турботах про дитину у молодих мам часто не залишається часу для себе. Особливо це стосується мам, малюкам яких не виповнилося і року. Такій дитині необхідна постійна мамина турбота та догляд, а також регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

фітнес для мами

Звичайно, мамі грудничка нема коли ходити в тренажерний зал, але у вас є чудова альтернатива — це коляска вашого малюка. Вона не тільки наша незамінна помічниця на прогулянках: її ви можете використовувати і як тренажер для себе. І найголовніше — під час тренувань ви будете завжди перебувати поруч зі своїм малюком!

Тренуватися з коляскою можна як вдома, так і на прогулянці. Ефективніше використовувати коляску, коли в ній знаходиться малюк (для силових вправ). При цьому можна здорово зміцнити всі групи м’язів.

Наприклад, нам потрібно зміцнити м’язи ніг. Зробимо таку вправу: поставимо ноги на вісь передніх коліс (тих, що знаходяться біля ручки коляски) і силою ніг будемо відштовхувати і притягувати коляску до себе, як би похитуючи малюка. Ця вправа добре зміцнить литкові м’язи, а також м’язи стегон, якщо ноги розводити в сторони при поштовху назад. Можна робити випади ногами вліво-вправо, стоячи обличчям до бічної частини коляски і спираючись на неї, при цьому дивитися в обличчя своєму малюкові і посміхатися.

Зробіть за допомогою коляски і гімнастичну вправу «Ластівка», якак не лиже допоможе повернути форми, а й додасть вам граціозності. Для цього спираючись на підставу ручки, підніміть вгору одну ногу, спробуйте прогнути спину, при цьому відкотивши коляску трохи вперед, і поверніться у вихідне положення.

Також за допомогою коляски можна підкачати прес. Вдома, лежачи на ліжку, встановіть ноги на ручці коляски. Силою ніг плавно відштовхуйте і повертайте коляску в початкове положення.

Вправа для талії: станьте спиною до ручки коляски, злегка спираючись на ручку коляски, робіть нахили вліво-вправо.

Таких вправ безліч! Потренувавшись на більш простих вправах, ви зможете придумати для себе свої. Життя молодої мами прекрасне, незважаючи на втому, а ті години, що ви проводите разом з дитиною, можна вміло використовувати собі на користь. Залишайтеся завжди молодими і красивими!