Події

Зірковий продюсер Юрій Горбунов розповів, чого його вчить дворічний син Іван

Відомий український телеведучий 1+1, актор, а також креативний продюсер фільму «Скажене весілля», серіалу «Великі Вуйки» Юрій Горбунов розповів, чого чекати глядачам від сіквелу «Скаженого весілля», прем’єра якого запланована на 25 грудня.

Скажене весілля

Ведучий Танці з зірками, Голос.країни, Голос.Діти Юрій Горбунов, у якого напружений робочий графік і щоденні зйомки, знявся у фотосесії разом з дворічним сином Іваном для журналу Теленеделя.

Горбунов запросив фотографа до свого власного будинку і знявся у двох образах – серйозного продюсера та дбайливого тата.

Юрій Горбунов

В інтерв’ю Теленеделя Юрій Горбунов натякнув, як буде розвиватися сюжет в «Скаженому весіллі 2»:

«Ми довго думали, чим ще здивувати глядачів, кому ще батько може сказати «ні» після афрофранцуза. Представникові іншої національності? Вже нецікаво … Головний герой Василь Сердюк тільки змирився з зятем афрофранцузом, …. і тут друга дочка підносить такий же сюрприз, що батько хапається за серце. Так, у головного героя виявляться дві доньки. Більше нічого не скажу — не буду спойлерити».

Усіх прихильників зірки завжди цікавить його сімейне життя та маленький синочок Іван.

Юрій Горбунов

В розмові з головним редактором Людмилою Козаренко Горбунов розповів про виховання сина, а також поділився, чого його вчить дворічний Іван, і з чим він має бути обережним.

«Перш за все, стежити за тим, що і як кажу, що роблю. Він же мене постійно копіює! Тому при ньому не можна підвищувати голос, розкидати речі, занадто емоційно говорити. А в спілкуванні з ним намагаюся не просто наполягати на своєму, а домогтися розуміння»

Також продюсер додав, що їх улюблена гра з Іваном — хованки. Як зазначив Юрій, вони ховаються за занавіскою і від цього Іван приходить у захват.

У цьому році Юрій Горбунов отримав нагороду «Тато року», хоча на неї претендувало чимало зіркових татусів. В інтерв’ю продюсер зізнався, що хоче, щоб син ним пишався.

Намагаюся відповідати цьому титулу. А взагалі, для сина мрію стати «татом життя», щоб він мною пишався, тому намагаюся приділяти йому максимум уваги. Хоча насправді дуже багато уваги дитині і не потрібно — його просто треба уважно вислухати, підтримати, щоб він розумів: в родині його всі люблять і у нього є надійний тил. Так виховували мене, так виховую і я Івана».

Крім цього, Юрій Горбунов згадав, через що переймався на початку стосунків з коханою Катериною Осадчою. А також поділився, які зараз у їхньої пари є сімейні традиції.

За словами Юрія, це обов’язково сімейний сніданок або вечеря, і катання втрьох на велосипедах – влітку, а взимку — на санях.