Події

ДітиWOW. Євген Смерековський: Кожна зйомка — це своєрідна гра

Сьогодні в нашій рубриці ДітиWOW — Євген Смерековський. Не зважаючи на юний вік, Євген вже досяг неабияких успіхів. Талановитий хлопець – переможець багатьох міжнародних та українських конкурсів краси, моди й талантів, Євген увійшов в «ТОП успішних дітей України», став обличчям фестивалю «BEAUTY OF UKRAINE 2020», «Winter King’s ball 2020»; реклами угорського аквапарку «Lenti Termálfürdő és Szt. György Energiapark» та інших проєктів. Євген стрімко підкорює професійні модельні подіуми та сцени не лише в Україні, але й у Європі. Життя харизматичного та творчого хлопця дуже насичене! Знайомимось ближче!

Смерековський Євген

Євген, про що ти мрієш?

Щоб, нарешті, закінчився карантин, і я зміг полетіти з татом в Париж, Об’єднані Арабські Емірати та Болгарію. Путівки в ці країни я виграв на конкурсах протягом 2020 року.

В майбутньому хочу отримати хорошу освіту, стати успішним в моделінгу та баскетболі,  багато подорожувати з батьком.

Коли ти захопився моделінгом?

З раннього дитинства із захопленням любив позувати, коли мене фотографував батько. Дебютна професійна студійна фотосесія відбулася у вересні 2018 року для першого випуску нового закарпатського глянцевого журналу «STATUS», на яку я прийшов разом з батьком, інтерв’ю з яким публікували в цьому номері. У наступних випусках цього ж глянцю окремо стали публікувати фотографії діток, і мене стали запрошувати на особисті студійні фотосесії. Так я став брати участь у багатьох різноманітних фотопроєктах «STATUS». За період 2018 — 2019 років став героєм багатьох публікацій та одним з найкращих серед моделей даного журналу. Окрім того, стали надходити запрошення від фотографів для різних тематичних фотосесій в різних образах (учень, лікар, поліцейський, Миколайчик, Дід Мороз тощо).

Смерековський Євген

Як у твоєму житті з`явилася сцена?

В грудні 2018 року відбувся мій дебютний вихід на подіум – запрошення та участь у благодійному дизайнерському показі в м.Хуст. Згодом, разом з батьком, став окрасою обкладинки та головним героєм новорічного випуску глянцевого журналу «STATUS». В лютому 2019 року став головним героєм одного з випусків дитячої телевізійної програми «Дитячий простір» («21 канал» Ужгород). Після цього стали надходити пропозиції із-за меж Закарпаття: Львів, Київ, Словаччина (Кошіце), Франція (Париж), Італія (Гарда, Верона, Мілан, Флоренція, Ріміні), Словенія (Марібор), Угорщина (Ніредьхаза, Дебрецен, Будапешт). Це додало впевненості у власних силах, з’явилася додаткова мотивація для розвитку в модельному напрямку. Заробляю колосальний досвід спілкування і поведінки з дітками різних вікових категорій, виробляються лідерські якості, навчився бути розкутим перед фото- і відеокамерами, перед глядацькою аудиторією. Кожна фотозйомка для мене — це своєрідна гра, яка приносить мені задоволення.

Чим ще захоплюєшся?

Регулярно беру участь у різноманітних проєктах, фотосесіях, модельних показах та конкурсах. Подобається плавати, грати з татом у футбол, на планшеті будувати міста у «Minecraft», малювати, танцювати, складати конструктори «LEGO». З вересня займаюся в ДЮСШ баскетбольного клубу «Ужгород», вже маю першу медаль за перемогу в новорічному турнірі.

Як тобі вдається поєднувати навчання й творчість?

Я навчився правильно планувати свій час.

Є улюблені уроки в школі?

Навчаюсь у 2-Б класі УСЗОШ І ступеня №1 з поглибленим вивченням англійської мови в м.Ужгороді. Улюблені предмети: фізкультура, ритміка, англійська мова, математика.

Ти плануєш пов’язати своє життя зі сценою?

Мені подобається виступати перед глядачами. Уже навіть був ведучим програми «Funny Kids» на телеканалі «Навігатор».

Хто допомагає тобі на творчому шляху?

Зі мною завжди мій батько, який робить відеозйомки. Потім ми разом розбираємо кожну фотосесію, репетицію, модельний показ; обговорюємо певні недоліки; шукаємо шляхи їх вирішення, правильність дій в тій чи іншій ситуації.

Смерековський Євген

Чи є в тебе кумири чи приклади для наслідування?

Мій тато.

Що б ти побажав діткам, які хочуть займатися тією ж справою?

Щоб досягти успіху потрібно вірити в себе, не варто боятися мріяти та помилок, не треба зволікати і витрачати час даремно! Вірте в себе та в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішними чи щасливими. 

Як ти думаєш, в чому основний секрет успіху?

Успіх — це праця. Я цілеспрямований, наполегливий лідер.

Смерековський Євген

Додаткова інформація про Євгена Смерековського:

 • Переможець конкурсів краси, моди і таланту «Міс Україночка та Містер України 2019», «Маленька Королева і Маленький Король України 2020», «GOLD Prince & GOLDEN Princess 2020», «GOLDEN Lady & GOLD Lord 2020». Завоював GRAND PRIX на XIV та XV Всеукраїнських Офіційних модельних конкурсах «LITTLE PROFESSIONAL MODEL OF THE WORLD 2020». Переможець І та II Професійних всеукраїнських конкурсів моделей «BEST PODIUM MODEL».
 • Обличчя фестивалю «BEAUTY OF UKRAINE 2020»; «Winter King’s ball 2020»; дитячої рубрики глянцевого журналу «GLORY»; бренду «Natli Datzka»; фотоконкусу «STAR KIDS ІІ»; реклами угорського аквапарку «Lenti Termálfürdő és Szt. György Energiapark».
 • Ввійшов в «ТОП успішних дітей України» за версією всеукраїнського глянцевого журналу «Super Kids»; “BEST BOYS MODELS” за версією всеукраїнського глянцевого журналу «#OVAL deti»; «ТОП-50 Міні Моделей» за версією глянцевого журналу «#OVAL deti»; «ТОП-50 GRAND PHOTOMODEL» за версією глянцевого журналу «Grand Fasion»; «TOP 25 Kids Worldwide» за версією дитячого міжнародного журналу «Topcity Kids».
 • Обличчя обкладинок журналів «Пастьєра»; «АДМІ»; «STAR MODELS»; «Topcity Kids»; каталогів «Man», «Milady»; IV енциклопедії дитячих талантів «Найвидатніші діти України».
 • На міжнародному конкурсі «Miss & Mister Interbrilliant World 2020», що відбувся в Чехії в онлайн форматі, став переможцем у своїй віковій категорії та виборов головний титул Grand Prix «Teeney-Weeney Mister Interbrilliant World 2020».

Окрім того, в рамках цього ж фестивалю, здобув перемоги:

 • Absolute Winner (Internet) of the international photocontest “PALLETTE OF EMOTIONS”;
 • Absolute Winner (Internet) of the international videocontest ”UNIQUENESS»;
 • Absolute Winner (Internet) of the international photocontest ”AT THE CROSSROADS OF TIME”;
 • «BEST PHOTO MODEL»;
 • «BEST VIDEO MODEL»;
 • «NOBLE PHOTO MODEL»;

Також нагороджений окремим титулом «Mister Individuality» («Містер Індивідуальність») і запрошений стати обличчям обкладинки європейського глянцевого журналу.

 • Нагороджений щорічною премією «FASHION LIFE AWARDS 2020» в номінації «ДИТИНА РОКУ»; премією «UKRAINIAN PEOPLE» в номінації «ДИТИНА РОКУ. ПОКОЛІННЯ Z» та щорічною премією «100 успішних та видатних дітей України».
 • «Дитина року Закарпаття 2020» за версією видання «Ясно».