Події

Як правильно годувати дитячим харчуванням новонароджену дитину?

Правильно обране дитяче харчування для новонароджених вважається чи не найважливішим моментом у здоровому розвитку та відмінному самопочутті малечі, саме тому новоспеченим матерям варто приділити даній особливості максимальну увагу. Коли немає змоги годувати дитину материнським молоком, на допомогу приходять суміші. Через широкий асортимент цієї продукції на ринку іноді можна розгубитися. Та й не завжди вдається з першого разу вибрати ідеальне дитяче харчування.

купити дитяче харчування

Як правильно обрати дитяче харчування для новонароджених?

Дитяча їжа, звичайно, повинна бути сертифікованою, а отже перед тим, як її придбати, рекомендується детально ознайомитися з країною-виробником і особливостями продукції, а саме її призначенням та складом. Крім цього, щоб купити дитяче харчування, яке підійде малечі, варто враховувати:

  • Вік. Інформація про те, для якої вікової категорії призначена суміш, вказується на упаковці. Для новонароджених з перших днів життя слід обирати органічне й адаптоване харчування.
  • Склад. Дитяче харчування — суміші, а тому необхідно детально ознайомитися з тим, що входить до їхнього складу. Оскільки така продукція має не лише створювати відчуття ситості, а й сприяти активному росту, розвитку та відмінному самопочуттю малечі, потрібно простежити за тим, щоб до її складу входили пробіотики, пребіотики, поліненасичені жирні кислоти, вітамінно-мінеральний комплекс і інші поживні компоненти.
  • Індивідуальні особливості дитини. До прикладу, коли у новонародженого відбуваються регулярні спльовування, педіатр може порадити суміш із загущувачами, якщо виникають закрепи та дисбактеріоз, в раціон слід ввести продукцію з пребіотиками та пробіотиками. Діткам, у яких спостерігається порушення сну, спеціаліст порекомендує харчування з унікальною «нічною формулою». Малюкам-алергікам слід купити дитяче харчування з високогідролізованих білків на основі молочної сироватки та казеїну.
  • Виробника. Найкраще купувати товари провідних світових брендів, адже вони приділяють особливу увагу своїй репутації та мають відповідні документаційні підтвердження щодо якості продукції. Наприклад, великий попит має дитяче харчування Хіпп, адже до складу сумішей входять лише життєво необхідні для малюків компоненти. Дитяче харчування НАН є теж доволі популярним, адже підходить для малечі з різними потребами.

Коли дитяча їжа вже вибрана, варто дізнатися більше про правила годування, а саме:

  • Перед кожним годуванням потрібно ретельно мити пляшечку.
  • Не варто зберігати залишки суміші до наступного циклу годування, адже це може призвести до розладів травлення у малюка.
  • Потрібно суворо дотримуватись пропорцій, вказаних на упаковці.
  • Вода повинна бути якісною, потрібно купувати спеціалізовану, що продається в магазинах.
  • Завжди потрібно перевіряти температуру суміші, не можна годувати дитину надто холодною чи, навпаки, гарячою їжею.
  • Перед приготуванням суміші необхідно ретельно вимити руки.

Коли вдалось дитяче харчування купити, проте малюк відмовляється від його споживання чи його самопочуття погіршилось, необхідно терміново звернутись до педіатра. Можливо, продукт дитині не підходить і його варто замінити.

Купити дитяче харчування в магазині Mamsfamily!

купити дитяче харчуванняЩоб ваш малюк почувався відмінно, а ви були щасливою мамою, варто звернути увагу на магазин дитячого харчування Мамс фемілі. В наявності є лише найкраща продукція провідних брендів, про що свідчать відповідні сертифікати якості. Більш того, магазин mams family пропонує придбати товари для дітей за доступними цінами. При замовленні від 2 одиниць діють вигідні пропозиції. Професійний підхід — ще одна перевага МамсФемілі, адже тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які надають корисні поради, проте не забувайте, що перед зміною чи покупкою вперше відповідної суміші вам слід проконсультуватися з лікарем-педіатром. Мамс фемілі — речі для малечі, тут є все, що потрібно для відмінного самопочуття та активного розвитку вашої дитини!