Події

Кіновідгук. Думками навиворіт 2

Яка остання емоція управляла вами? Радість, гнів, страх? А може кілька емоцій одразу? І як з ними уживатися? Непросте питання. І якщо дорослі можуть час від часу давати собі раду, то от підліткам з гормональними трансформаціями буває непереливки.

Думками навиворіт - 2

Перша частина стрічки «Думками навиворіт» від Disney та Pixar знайомить нас з дівчинкою Райлі та особливостями її свідомості.

Фільм «Думками навиворіт — 2» розповідає, як Райлі дорослішає, а її емоції стають більш різноманітними. І, здається, вони не завжди приємні. Наприклад, несподівано з`являються Сором, Тривожність, Заздрість… Кожна емоція має свій колір та яскравий образ. Нові емоції піклуються про те, щоб підготувати дівчинку до майбутнього, в якому немає місця «рожевим окулярам». Крім того, вони намагаються витіснити зі свідомості дівчини старі емоції, які відповідають за те, щоб вона була щасливою.

В житті кожної людини стаються ситуація, коли потрібно робити непростий вибір. Так сталося і з Райлі. Дві її подруги йдуть в іншу школу. Перед дівчинкою постає важкий вибір: пристосовуватися до нового життя, нових людей та їхніх смаків чи залишатися самою собою? А ще нова ситуація змушує замислитися, чи здатен ти досягати мети будь-якою ціною? І які саме емоції все ж варто брати з собою в майбутнє?

Думками навиворіт 2

Кому дивись «Думками навиворіт 2»? Всім. Дорослим, щоб зрозуміти своїх дітей. Дітям, щоб краще зрозуміти себе. І просто — для гарного настрою, натхнення та віри в добро.