События

КнигиWOW. Народжені бути вільними

Життя у підлітковому віці  — це як рух на автівці по бездоріжжю. Сьогодні ми тримаємо в руках книгу, автор якої дає відповідь на питання «Чому підлітки ризикують та як захистити їх від небезпек?».

Народжені бути вільними, Джесс П. Шаткін, #книголав

Народжені бути вільними

Відомий психолог Джесс П. Шаткін грунтовно та цікаво розповідає про причини шаленства у підлітковому віці, наводить яскраві приклади та надає результати останніх досліджень. Він допомагає батькам знайти баланс між тим, як бути «надто легковажними» та «занадто важкими». Успішний батьківський менеджмент складається з кількох правил. І якщо їх дотримуватися, то підлітковий вік дитини можна пережити без особливих «сейсмічних активностей» всередині сім`ї.

В книзі є і дуже актуальний для багатьох батьків розділ, присвячений впливу гаджетів та правильному встановленню обмежень. Крім того, вагома частина приділена проблемам та авторитету школи.

Головна мета книги – пояснити нам механізми, за якими підлітки чинять вибір. Розуміння цих механізмів дає батькам можливість допомогти дітям приймати мудрі та безпечні рішення. Автор доводить, що «чим більше ми знаємо про наших дітей, тим менше вони схильні ризикувати».

Книга «Народжені бути вільними» — це справжній навігатор, який допоможе батькам не збитися з курсу під час виховання дитини. Вона допомагає зрозуміти підлітка, направити та убезпечити його життя.