Події

11 речей, які не знадобляться вам наступного року

Почати життя з чистого аркуша можна в будь-який момент. Але в новорічні свята особливо хочеться, щоб наступний рік став періодом оновлення і досягнення успіху.

жизнь с чистого листа

Для того, щоб ці надії виправдалися, варто позбутися деяких речей, які гальмують ваш розвиток і роблять неможливим рух вперед. Вміння відпускати — це необхідний навик, щоб вийти на новий рівень та стати щасливим.

Нове життя

 1. Ми змінюємося, змінюються і наші цінності. Не варто чіплятися за мрії, що перестали надихати. Але не плутайте мрії з цілями, які ви перед собою ставили, але з якоїсь причини (невіра в себе, недостатня кількість ресурсу і ін.) перестали прагнути до неї. Якщо мета все ще приваблива для вас, не відмовляйтеся від неї. Але прислухайтеся до себе, мрії часто трансформуються. Зрозумійте, що саме ви хочете.
 2. Те, що ніколи не потрібно брати в майбутнє, — це образи. Відпускайте їх відразу. У кожного свій шлях прощення: хтось робить це з благородних мотивів, хтось ретельно і планомірно працює над своєю свідомістю і намагається дарувати кривдникові прощення, хтось йде до церкви, хтось — до психолога, хтось взагалі живе за принципом, що ображатися собі дорожче і йому вдається не приймати образи глибоко в душу … у кожного свій шлях, але образи руйнують, гальмують розвиток і отруюють сутність людини. Залишайте образи у вчорашньому дні.
 3. Помилки бувають у кожного. Але самобичування не допоможе їх виправити. Просто прийміть життєвий урок таким, яким він є. Ваш багаж досвіду поповнений, прямуйте далі, наповнюйте ваше життя щастям.
 4. Треба відпускати людей. Якщо люди діють гнітюче, руйнуючи вашу енергетику, якщо вони не роблять позитивного впливу на ваше розвиток, ви не зобов’язані з ними спілкуватися. Звільніть простір для людей, які принесуть у ваше життя натхнення. Якщо це близькі люди чинять негативний вплив на вас, постарайтеся пояснити їм вашу позицію. Ваші дії їм стануть зрозумілішими, можливо вони почнуть надавати підтримку. Якщо ж ні, тимчасово зведіть спілкування до мінімуму. Коли ваша енергія зміцніє, вам простіше буде витримувати спілкування такого роду.
 5. Позбавтеся поганої звички. Ось прямо зараз спробуйте сказати їй «прощай». Щоб було простіше це зробити, замініть її іншою звичкою — корисною. Наприклад, звичку їсти перед сном, замініть традицією випивати чашку ароматного зеленого чаю.
 6. Не завжди те, що ідеально, приносить радість. Багато залежить від того, якою ціною це ідеальне дісталося. Перфекціонізм доречний в роботі, в інших сферах просто намагайтеся все робити добре, але спокійно. Навіть в родині перфекціонізм може перерости в нав’язливість і менторство.
 7. Відпустіть очікування від інших людей. Не всі вони володіють мистецтвом віддавати. Просто перестаньте чекати від них те, про що вони можуть дати і не підозрювають про ваші думки. Частіше дякуйте їм, і нехай ця подяка виходить від серця. Так ви даєте їм сигнал — в якому напрямку рухатися, щоб радувати вас. Люблячі люди залишаться у вашому житті і будуть вас надихати.
 8. Залиште в минулому речі, які з’їдають ваш час. Передачі або дозвілля, які не приносить користі. Живіть реальними подіями, не варто створювати віртуальний світ.
 9. Не витрачайте енергію на речі, на які не можете вплинути. Не варто бурхливо реагувати на фразу, яку ви почули по телевізору або в черзі за хлібом. Думаєте конструктивно.
 10. Позбавтеся від прагнення змінити всіх навколо, окрім себе. Якщо хочете, щоб близькі змінилися, почніть з себе, тоді вони самі прийдуть до вас за порадою і прислухаються до неї.
 11. Соціальне схвалення важливе для нас, але коли людина наповнена і самодостатня, вона набагато менш вразлива для думки оточуючих. Ви повинні працювати над своєю самооцінкою, а для цього необхідно розвиватися і здобувати нові знання.

Залишайте те, що тягне вас вниз, дозвольте вашим крилам розкритися! І нехай нове життя буде щасливим і натхненним!