Події

10 000 наборів із товарами для новонароджених та породіль

Благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича спільно з німецькими донорами запускають в Україні благодійний проєкт для породіль. Ініціатори проєкту зібрали та доставили в Україну 10 000 наборів для новонароджених і їхніх мам.

новонароджений

Кожен такий набір містить спеціалізовані товари з Німеччини, серед яких дитячий одяг (боді, ромпери, шкарпетки та капелюшки), чоловічки-спальники для новонароджених, підгузки, пляшечки, соски, килимки для пеленання, пелюшки, засоби для догляду за шкірою малюка та мами, гігієнічні засоби (прокладки, вологі серветки та вологі рушнички), а також дитяче харчування та смаколики для мам.

Логістичним партнером проєкту виступила компанія «Нова пошта» — усі набори будуть надіслані отримувачам у поштове відділення чи адресно по всій Україні[1] абсолютно безкоштовно.

Отримати такий набір може сім’я новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні[2]. Вік дитини на момент подачі заявки не має бути старшим двох місяців, оскільки товари у благодійному наборі передбачені саме для дітей вікової категорії 0–2 місяці і їхніх мам.

Щоб отримати набір, потрібно заповнити коротку онлайн-заявку на офіційному сайті благодійного фонду BGV, вказавши інформацію про маму та дитину, контакти одного з батьків для отримання, дані для відправлення набору «Новою поштою», а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів — свідоцтва про народження дитини та паспорта чи ID-картки матері.

Заявка буде опрацьована протягом тижня. Якщо вся інформація вказана коректно, команда фонду автоматично підтвердить заявку на вказану електронну пошту та доставить набір на вказану адресу чи у відділення «Нової пошти». Якщо ж заявка буде заповнена некоректно чи не повністю, представник фонду зв’яжеться з вами за вказаними контактами для уточнення інформації.

«Попри війну та руйнування, в Україні продовжує народжуватися нове життя. Вже після початку широкомасштабної війни в країні на світ з’явилося понад 48 тисяч немовлят. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги: за оцінками ООН, 450 тис. дітей в Україні віком до 23 місяців потребують додаткового продовольчого забезпечення. На жаль, не поодинокими є випадки, коли мамам доводиться народжувати у бомбосховищах, в метро, під час евакуації і навіть під обстрілами. Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону — все це призводить до дефіциту спеціалізованих товарів для породіль. Тому ми не могли стояти осторонь проблеми. Для мене особисто як мами цей проєкт є особливим. І я дякую всім партнерам за спільні зусилля. Підтримуємо нове життя в Україні і віримо у перемогу», — наголосила Анна Буткевич, одна з ініціаторок проєкту.

Більше інформації про благодійний проєкт — на офіційному сайті BGV Charity Fund: https://bgvfund.org/uk/assistance-to-mothers-ua.

[1] Окрім територій, які належать до тимчасово окупованих

[2] Окрім територій, які належать до тимчасово окупованих