Події

В Україні з’явився безоплатний чатбот, який допомагає батькам навчитись проживати важкі емоції та навчити цього свого дітей

Діалог – запорука будь-яких здорових стосунків. Непрожиті важкі емоції руйнують людину зсередини, впливають на її соціальне і професійне життя, завдають шкоди її оточенню. Якщо змінити цей руйнівний патерн і навчитись усвідомвлювати й екологічно керувати своїми важкими емоціями, наше суспільство стане свідомішим та відкритішим до діалогу, а міжособистісні стосунки – зокрема, батьківсько-дитячі – стануть безпечними і довірливими. 

мама устала

Проєкт «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою» – це безоплатний чатбот, покликаний допомогти батькам у важливій місії – навчитись усвідомлювати і проживати свої важкі емоції, а також навчити цього дітей. 

Важкі емоції мають жити – їх не потрібно ховати чи уникати.


Чатбот був розроблений громадською організацією «Генерація матерів Лада». Він містить 16 важких емоцій дорослих і 9 – дитини. Наразі ботом скористалися вже близько 3 тисяч людей, найчастіше працюючи з емоціями злості, тривоги і роздратованості.

Що саме пропонує чатбот?

  • анонімний тест для визначення емоції дорослого, з якою варто попрацювати;
  • інформацію про важкі емоції дитини та вправи, і практики, які допоможуть батькам навчити дітей проживати їх екологічно;
  • відеолекції від психологів про 16 важких емоцій дорослих: злість, тривогу, страх, сум, сором, провину, відчай, заздрість, ненависть, роздратованість, жалість, образу, самотність, спустошення, розчарування та сором’язливість;
    і 9 важких емоцій дітей: страх, злість, сум, провину, тривогу, ревнощі, заздрість, сором і розчарування; 
  • різні вправи і практики, які навчать працювати з емоціями, розроблені дорослим і дитячим психологами;
  • контакти безоплатних психологічних проєктів і служб у різних містах України;
  • всі відеоматеріали проєкту супроводжуються жестовою мовою.

Крім цього, частиною проєкту є «Путівником щоденних вправ», який містить у собі вправи для дорослих і для дітей. Ці вправи допомагають пропрацьовувати важкі емоції, опановувати себе і повертатися в ресурсний стан, як мамі, так і дитині.

Підписатися та скористатися ботом можна за посиланням — http://t.me/lada_maternity_emotions_bot


Проєкт «Чатбот “Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою”» реалізовується ГО «Генерація матерів Лада» за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.

Метки: