События

День зі Святославом Гринчуком: таємниці робочих буднів

Ведучий ТСН на 1+1 Святослав Гринчук привідкрив таємниці своїх робочих буднів.

телеведучій

Святослав Гринчук — таємниці буднів

Напередодні запуску нового проєкту «Твій день», який стартує на 1+1 у травні, ведучі каналу показують, як минає їх робочий день у форматі Instagram-сторіс та відповідають на питання підписників. 

Ведучому ранкових новин ТСН на 1+1 Святославу Гринчуку аби не спізнитися на перший прямий ефір, який розпочинається о 06:45, доводиться прокидатися двічі – о 04:00 та 04:30.

Як каже сам ведучий, на щастя, жодного разу не було такого випадку, коли він проспав би і запізнився на ефір.

До свого ритму життя Святослав ставиться позитивно і каже: «У мене просто зміщені години. У людей ще сніданок, у мене вже обід».

Святослав провів екскурсію за лаштунки студії, показав, як готується до ефіру за ноутбуком, дописуючи анонси та підводки до новин, своє робоче місце у ньюзрумі — і не лише своє, а й своїх чарівних колег — Марічки Падалко і Соломії Вітвіцької. 

Також Гринчук розповів, чим зазвичай снідає після ефірів на роботі, та чим його годує дружина вдома: 

“У нас на каналі є кафе, яке до речі називається “Ефір”, люблю там снідати. Зазвичай беру різні салати, наприклад, з куркою, котлети з нуту і грибний жульєн плюс узвар. Але я загалом все люблю в їжі, лише солодке не дуже люблю. Коли приходжу додому — то в дружині робочий день якраз у розпалі, тому навантажувати її, мовляв «ану годуй!» морального права не маю, але коли вона має час і настрій запекти якийсь смачний кіш із фетою, або з м’ясом та овочами то я, звичайно, з задоволенням користуюсь ситуацією)”.

Святослав любить посміхатися, а отже знаходить на роботі час і на веселощі зі своїми колегами. Іноді телеведучий заходить у гості до ведучих ранкового шоу «Сніданок з 1+1», спілкується з ними та гостями їх студії, наприклад, співачкою Джамалою.

Святослав Гринчук

На днях підписники Святослава в Instagram могли помітити його, Руслана Сенічкіна та Єгора Гордєєва разом у ранкових сторіс. Як прокоментував Гринчук: «Зайшов до друзів, у них як раз була «чоловіча п’ятниця», отже кашу я точно не зіпсував».

Святослав Гринчук

Багатьох підписників цікавило питання, як Святослав налаштовується на хороший настрій вранці, враховуючи ранню годину, о котрій він прокидається. 

«Потрібно завжди позитивно підходити до роботи. Ти любиш улюблену справу – це вже хороший настрій. Якщо є добрі новини , про які можна розказати глядачеві – теж прекрасний настрій. Якщо немає, завжди сподіваюсь, що ситуація зміниться на краще. І, звичайно, трохи кави не завадить – з нею день стає бадьорішим», — розповів ведучий ТСН.

Також Гринчук відповів на інше цікаве питання, а сама, що робить його день особливим: «Якщо це робочий тиждень, то я дуже хотів б мати якнайбільше добрих нових, про які буду розповідати людям. Це завжди робить день особливим. А якщо це неділя, коли я здебільшого вдома – то це звичайно час проведений з родиною, донькою».

І, до речі, найголовніше для телеведучого — сім’я. Святослав дуже любить свою дружину і донечку,  і тому, кожного разу після ранкового ефіру телефонує їм додому і цікавиться, чи вже прокинулись вони, чи все добре.

Нагадаємо, одним із продюсерів нового проєкту “Твій день” став Єгор Гордєєв, а ведучими — Руслана Писанка, хореограф та суддя телепроєкту «Танці з зірками» Влад Яма, Володимир Рабчун, Тимур Мірошниченко та Стася Ровінська. Ім’я ще одного, шостого зіркового ведучого, продюсери проєкту поки тримають у таємниці. 

«Твій день» — це інформаційно-розважальний проєкт, у якому обговорюватимуть головні події дня. Кастинги ведучих тривали кілька місяців. І хто саме вестиме шоу — стало несподіванкою для самих обранців.