Події

Поради татові малюка

Поява в житті молодої сім’ї маленького чоловічка змінює не тільки режим і звички, а й поведінку новоспечених мами й тата.

поради татусям

І якщо мама протягом 9 місяців активно готувалася до зустрічі з сином або донькою, то для татуся народження крихітки — це перше знайомство.

Тому сьогоднішні поради саме для нього — молодого тата.

Поради татові

  1. Для того щоб повноцінно відчути себе батьком, не потрібно уникати контакту з малюком: купайте його, гуляйте на вуличку, грайте …
  2. Будьте готові до того, що дружині буде не до інтимної близькості, оскільки їй не дозволяє лікар і голова зайнята турботами про малюка. А ось коли лікар дозволить, намагайтеся створювати максимально комфортні умови для ваших інтимних стосунків.
  3. Мама буде розповідати про дитину найдрібніші подробиці, вислухайте їх, але не дозволяйте дружині концентруватися виключно на пелюшках. Діліться своїми історіями і підкидає їй теми для роздумів, питайте поради.
  4. Слідкуйте за комфортним душевним станом мами. І якщо їй не подобається, коли співчутливі родичі забирають з її рук дитину, постарайтеся делікатно вирішити цю проблему.
  5. Під час вагітності і до неї ви, напевно, були дуже уважні й ніжн по відношенню до дружини. З народженням малюка нічого не закінчилося: жінка так само потребує тепла і ласки.
  6. Якщо мама на грудному вигодовуванні і багато продуктів їй не можна, це не означає, що їй їх не хочеться. Підтримайте її — з’їжте на вечерю гречку з паровими тюфтельки, а улюбленою піцою перекусіть з колегами в обід.
  7. Дайте можливість дружині виспатися, захистіть її від настирливих порад і просто розсмішите її — і життя налагодиться!

Щасливого батьківства!