События

Катався на санчатах, грав у хокей: як зірки, рідні вітали телеведучого Святослава Гринчука з днем народження

16 січня відомий український телеведучий Святослав Гринчук відсвяткував свій день народження. Єдиному представнику чоловічої статі, який веде ТСН на 1+1, виповнилось 36 років. 

телеведучій

Через карантинні обмеження, які зараз введені в Україні, Святослав Гринчук відмовився від гучного святкування з друзями, а провів свій день народження у колі дружини Христини і 3-річної доньки Дзвінки.

«Святкував вдома тихо і мирно, тільки з родиною через локдаун. Можливо, коли усе закінчиться, зустрінусь з друзями. Головна атракція дня народження — це погода. Ми вибрались на санки, ще в хокей грали з донькою. Дружина подарувала надпотужний power bank, бо я завжди маю проблеми з розряджанням телефону, та настільну гру — домашній аерохокей. Ми майже цілий день провели на вулиці. Попри мінус 19, нам було весело, хоч і морозно. А у вечері Дзвінка заспівала мені «Happy birthday to you» та задувала свічки», — поділився ведучий ТСН, додавши, що його донька дуже любить задувати свічки на торті і робить це на всі дні народження у їх сім’ї. 

телеведучій

Рідні іменинника вітали його телефонними дзвінками зі Львова, а похресниця і кум — через відеозв’язок. Але несподіванкою для Святослава стало привітання від доцента кафедри радiомовлення i телебачення, кандидата політичних наук Юраша Андрія Васильовича, який був викладачем у Гринчука у Львівському національному університеті імені Івана Франка:

«У талановитого журналіста і колись одного з моїх найбільш яскравих студентів Святослава Гринчука — сьогодні день народження! Святославе, тобі дуже багато дано, ти як був студентом, як став вже професійним журналістом, завжди досягав багато чого. Бажаю скористатися максимально всіма тими дарами, які тобі визначені долею. Будь щасливим, переможним в усьому та завжди таким, на якого будуть всі рівнятися і казати: «Ми горді з того, що знаємо Святослава Гринчука». Многая літа, Святославе!».

телеведучій

Не забули привітати ведучого через соцмережі і колеги по ТСН – Марічка Падалко, Лідія Таран, Соломія Вітвіцька, актор і продюсер Юрій Горбунов, ведуча Сніданок. Вихідний Валентина Хамайко та Олександр Попов, а ведучі Сніданок з 1+1 – Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Людмила Барбір, Руслан Сенічкін — взагалі заінтригували, що готують для Святослава сюрприз.

«Сьогодні у нашого улюбленого Святика день народження. Будь щасливим й здоровим! Любимо тебе міцно-міцно усім Сніданком. А ще ми для тебе готуємо сюрприз. Чекай! З днем народження!» — написала Неля Шовкопляс.