Події

Алла Мазур розповіла про 13-річного сина-підлітка: «Зараз непростий період дорослішання»

Найпопулярніша українська журналістка та телеведуча ТСН. Тиждень на 1+1 Алла Мазур у свій день народження завітала до ранкової студії Сніданку з 1+1. Ведучі Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв привітали улюбленицю мільйонів букетом квітів та попросили розповісти, як промайнув цей рік для іменинниці.

Алла Мазур

Алла Мазур, яка після перемоги над онко стала для багатьох символом незламності духу та натхненням, весь рік підтримувала тих, хто цього найбільше потребував, знялася у соціальній рекламі, виступала на вебінарах, переконуючи бути пильними зі своїм здоров’ям. Також поговорили про сім’ю – Алла вперше показала особливі її серцю фотографії із сімейного альбому, та розповіла про родину – тата, молодшого брата і найбільше – про маму, яка завжди була для неї найближчим другом, її натхненником, її янголом-охоронцем. Тепер Небесним. На жаль, мами нещодавно не стало.

Алла Мазур закликала не забувати телефонувати рідним, не забувати казати «люблю» при першій ліпшій нагоді, а якщо хтось посварився – помиритися обов’язково і обійнятися . Адже немає нічого найціннішого у цьому житті, ніж родинні стосунки! А також запропонувала українцям зробити гарною традицією – створювати сімейні альбоми. Також Алла показала світлини свого сина Артема – ще коли він був зовсім маленьким: на відпочинку у Болгарії, його перше причастя, на 1 вересня син-першокласник разом з дідусем та бабусею у вишиванках. А потім – минулорічні, де син займається стрибками на трюковому самокаті. Цей вид спорту і донині його головне захоплення. Зараз Артем, як і більшість підлітків, відмовляється фотографуватися, але телеведуча спокійно сприймає таке бажання сина.

«У Артема зараз підлітковий вік — йому вже 13 років. Як кажуть педагоги, це час сепарації, усвідомлення власного Я, такого трошечки відділення від батьків. Син любить висловити власну позицію — дуже цікаво почути його міркування про життя. Час від часу ми про щось сперечаємося.

Тьома подорослішав, тепер вмовити його на фотографії дуже важко, практично неможливо, бо навіть на 1 вересня він уже відмовився фотографуватися. Але я поважаю його власну позицію. Як пояснили психологи, цей період віддалення діти мусять пройти. Добре, коли вони проходять це вчасно, в підлітковому віці, і нам, батькам, варто розуміти наших підлітків і не ображатися», — сказала Алла Мазур.

Алла Мазур

Також Єгор Гордєєв запитав, чи не виникають між ними суперечки вдома у його період дорослішання, на що Алла відповіла:

«Я була готова до цього періоду, і він, звичайно, непростий. Але Артем такий мудрий буває, що часом мене дивує. Тішить те, що ми періодично переглядаємо ці дитячі фотографії, і тоді він тане, тому що згадує оці всі щасливі моменти». 

Цей день народження для Алли Мазур і радісний і сумний водночас: вона вилікувалася від онко і зараз живе здоровим повноцінним життям; але й це перший день народження, який телеведуча відзначила без мами, Марії Степанівни. Але, як каже Алла, вона не впускає в себе цю думку, відчуває маму поряд, говорить з нею — мама завжди залишиться в її серці.