Події

КнигиWOW. Бабине літо

Наш світ не такий ідеальний, як хотілося б. І навіть позитивне мислення не завжди допомагатиме безболісно переживати складні ситуації. Але в кожного є у світі куточок, де він почувається у безпеці та спокої. Можливо, це улюблена лавка біля річки чи мальовнича галявина у лісі, а можливо це інша країна чи невеличке село, де ви провели дитинство, або навіть особлива місцинка у спогадах, куди хочеться повертатися… Для 10-ти річного Ждана, напевно, місцем сили стане вулиця Зелена у селищі, де жили його бабуся та дідусь.

Бабине літо. Марк Лівін

бабине літо

Мати й тато Ждана не ладнають між собою. І відсилають хлопчика на літо до бабусі. Тут він опановує нові володіння: рясні малинові кущі, величезну грушу та одиноке безлисте дерево, яке віджило свій вік, як сказала бабуся.

Дитинство вміє радіти дрібничкам: знайденому солдатику, сидінню на гілках вишні, чеберянню ногами… А ігри народжуються з усього, що ви бачите навкруги. Можна уявити себе значно меншим на зріст, наприклад, як знайдений солдатик. І відправитися з ним у подорож по саду, який таким маленьким здається справжнім дивом. А можна просто гуляти та заглядати у сусідній двір і знайти там справжнього друга. І вже з ним відгадувати, якого кольору проїде дорогою наступний автомобіль. А потім знаходити компроміси, коли одного з двох старші хлопці оберуть до своєї футбольної команди…

Кому читати? Дорослим і тим, хто дорослішає. Дітям — про свого однолітка, батькам – про своє дитинство. Читати разом, щоб обговорювати почуте та збагачувати спогади спільним проведенням часу за доброю історією.

Книга з багатьма деталями, які дозволяють поринути у світ бабиного літа, відновити спогади дитинства, заглибитись у світ невимушеного існування та згадати, що таке радість простих речей.