Події

КнигаWOW. І знову П’яточкин!

Нова книжка Наталі Гузєєвої «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина» вийшла у видавництві «Час майстрів». Так-так, книжка про того самого легендарного П’яточкина, який у мультфільмі рахував слоників, щоб заснути! Тепер він підріс, ходить у третій клас і намагається розібратися, чи існує Любов.

книжках про П’яточкина

Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина

І не розраховуйте на просту оповідь — так було з історіями Наталі Гузєєвої завжди. Прочитавши книжку, ви остаточно заплутаєтеся, намагаючись разом із головним героєм зрозуміти суть найпрекраснішого почуття у світі. Зате вам точно гарантовані задоволення від комічних перипетій сюжету й, незважаючи на трагічні повороти, життєствердний погляд на «страждання». Ви здивуєтеся новому прочитанню біблійного сюжету, дізнаєтеся формулу кохання, познайомитеся з новим тлумаченням одного медичного діагнозу, піднесетеся до осмислення глобальних проблем світу в питанні зміни клімату. І до всього цього – нескінченна фантазія, фантазія, фантазія, яка пронизує реальне життя Петрика П’яточкина на кожному кроці і веде читача у світ казки.

книга про Петрика П’яточкина

Так, книжка про любов, загадкову й оспівану поетами, якою наповнене весняне повітря. А також про страждання, від яких хочеться втекти в пустелю або полетіти на безлюдний острів в… олівчаниці. Адже любов — це зовсім не тринди-ринди. І що з нею, з любов’ю, робити, якщо прийшла?! Здійснювати заради неї подвиги? Але які? А раптом про неї дізнаються однокласники-папараці? А може, у всьому винен цей Цеодва зі своїм потеплінням клімату?

Наталя Гузєєва, як і в попередніх книжках про П’яточкина, занурює читача у світ героя — розділ за розділом і неодмінно з посмішкою змушує уважно стежити за подіями його зовсім не нудного життя — іноді авантюрного, часом трагікомічного, але завжди доброго й щирого.

Крім подружки Катрусі й друзів-однокласників, читач зустріне й дорослих, що оточують П’яточкина. Стосунки з ними, як це часто буває, не завжди складаються просто. Це вчителька Бо-Бо, підприємець Хаос-наголос-на-другому-складі, літня діджей Кет, директор Нежить, колишній бедуїн, а тепер сусід-пенсіонер Шарфик та інші.

Атмосферу гумору й позитивний настрій книжки підтримують ілюстрації Ірини Смирнової.

Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина

Ця книжка буде цікава дітям, що стоять на порозі дорослішання. А також тем дорослим, яким буде приємно згадати своє дитинство й посміхнутися йому.

Книжку Наталі Гузєєвої «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина» вже сьогодні можна замовити на сайті видавництва «Час майстрів», а також у книгарнях вашого міста.