События

КнигиWOW. Довкола світу з Шерлоком Голмсом

Що найбільше люблять діти? Правильно – пригоди! А ще різноманітні загадки та кумедні історії. А чого найбільше прагнуть батьки? Точно! Батьки хочуть, щоб дитина займалася корисною справою. Як поєднати цікаве з корисним? Швидше беріть в руки книгу «Довкола світу з Шерлоком Голмсом» видавництва «Книголав». Ще ніколи географія не була такою захопливою!

Довкола світу з Шерлоком Голмсом

Довкола світу з Шерлоком Голмсом

Відомий детектив Шерлок Голмс зі своїм надійним другом Доктором Ватсоном та невгамовним песиком Рексом отримують нове надскладне завдання! Вони повинні спіймати жахливого професора Моріарті.

Але Шерлоку Голмсу та його команді не впоратися без друзів-читачів. Адже саме вони зможуть допомогти розв`язати складні головоломки та ребуси, які здатні заплутати навіть досвідченого приватного детектива. Секретні шифри, загадкові записки, плутанина та кросворди – ось, що чекає на маленьких дослідників.

Довкола світу з Шерлоком Голмсом

Разом зі славетним Шерлоком читач здійснить подорож навколо світу, побуває в Гренландії, Мексиці, Австралії, Китаї та інших країнах. Вони плаватимуть, літатимуть та їхатимуть різними видами транспорту. І на кожному кроці на них чекатимуть загадки! Але врешті-решт завдяки кмітливості, уважності та спритності команди злочинець опиниться за гратами.

«Довкола світу з Шерлоком Голмсом» — захоплива книга, що подарує дитині нові знання та яскраві відкриття, радість перемоги та віру у власні сили.