Події

КнигиWOW. Історія Діви та Блохи

Великі відкриття починаються з маленьких кроків. І іноді саме книга може стати тим першим кроком, який відкриє для вас всесвіт почуттів, дружби та справжніх цінностей.

Історія Діви та Блохи, Vivat
Історія Діви та Блохи

Книга «Історія Діви та Блохи» видавництва Vivat подарує вам кілька затишних вечорів. А головні герої стануть справжніми друзями для ваших діток.

Діва – це маленька і дуже відповідальна собачка. Вона мешкала зі своєю хазяйкою у будинку і не знала про світ за межами власного дворика, який пильно охороняла. А Блоха – це кіт-гультяй, який кожного дня полює на сніданок та спостерігає за життям-буттям перехожих. І обидва ці персонажі – справжні парижани.

Та одного разу вони познайомилися. І для кожного з них відкрилося нове життя: Блоха зрозумів, що мітла буває доброю, а Діва стала настільки хороброю, що зважилася зазирнути за ріг власного будинку.

Історія Діви та Блохи

Після завершення історія на вас чекатиме знайомство з автором Мо Вілеммсом, який розповість, як саме виникла у нього ідея створити Діву та Блоху. А відчути себе французом та пройтися вулицями Парижу допоможе ілюстратор Тоні Дітерліцці.

Кумедна і світла історія про справжню дружбу та світ, сповнений добра.