Події

Індекс олів’є: скільки коштує новорічний салат в 2020 році

Новий рік без олів’є, як пюрешка без котлетки. Цей салат міцно «закріпився в ДНК» українців, і без нього неможливо уявити жодне новорічне застілля. Сервіс доставки їжі Raketa проаналізував ціни на олів’є в різних містах України, дізнавшись, де його готують найдешевше і найдорожче.

олів'є

Скільки коштує олів’є

«Індекс олів’є» — середня сума вартості олів’є в ресторанах, доставку з яких здійснює сервіс Raketa. Рейтинг показує, наскільки низькі або високі ціни на цей салат в різних містах України.

олів'є скільки коштує
Так, за даними Raketa, в трійку самих «дорогих» міст входять Вінниця, Дніпро і Київ. У цих містах середня ціна олів’є стартує від 90 грн. А ось найнижча середня вартість салату — в Івано-Франківську (33 грн), Кременчуці (54 грн) і Рівне (55 грн).

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: 3 ПРОСТЫХ И ЭФФЕКТНЫХ РЕЦЕПТА СЛОЕНЫХ САЛАТОВ

Також, згідно з рейтингом, найдорожчий олів’є з доставкою можна замовити в Києві за 450 грн (за 200 грамів). А ось найдешевшою новорічною стравою можна поласувати в Івано-Франківську. В одному з місцевих закладів його вартість складає всього 19 грн за 100 грамів. В цілому ж середня вартість олів’є по Україні становить 70 грн.

З цікавого: тільки за листопад клієнти Raketa з’їли понад пів тонни олів’є! І чим ближче до Нового року, тим більше новорічного салату з’їдають українці. У Raketa прогнозують, що в грудні попит на цей салат збільшиться як мінімум в п’ять разів.