События

КнигиWOW. Чому виникають конфлікти?

Життя людини багатогранне. Конфлікти різного масштабу є частиною нашого існування. І наслідки цих конфліктів також можуть бути різними в залежності від нашої реакції на них. Сьогодні ми тримаємо в руках чудову книгу видавництва Vivat, яка допоможе нам залишатися у виграші у будь-якій ситуації.

Чому виникають конфлікти?, Нікі Вокер

Чому виникають конфлікти

Спробуйте дати відповідь на питання – що таке конфлікт? Пригадайте, коли востаннє ви брали участь у конфлікті?

Виявляється, що суперечливі ситуації виникають в нашому житті досить часто. І це природньо – адже, коли дві людини бажають отримати одну й ту ж саму річ, їм потрібно якось з`ясувати, хто її отримає. Тож вони шукають спосіб… Але завжди є два шляхи: боротьба чи взаємодія.

Автор розповідає, як уникнути руйнівних ситуації, які вбивають стосунки. Нікі Вокер розкладає конфлікт на складові і надає покрокову схему його розвитку.

Розуміння природи конфлікту та можливих подальших сценаріїв дозволяє нам вчасно приймати правильні рішення та керувати ситуацією.

Одрі Лорд говорила: «Нас розділяють не відмінності, а нездатність розпізнавати, приймати і ставитися з повагою до цих відмінностей». Книга допоможе зрозуміти, що конфлікти можуть бути корисними, якщо не квапитися з висновками та бути об`єктивними.

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик