События

КнигиWOW. Думай і дій як кіт

Так-так! Тварини багато чому можуть нас навчити. Особливо коти. Особливо у питанні… потайки впливати на своє життя! І, мабуть, кожен власник вусатого улюбленця охоче підтвердить слова автора книги «Думай і дій як кіт» Стефана Гарньє.

Думай і дій як кіт, Vivat

думай і дій як кіт

Стефан Гарньє 15 років спостерігав за поведінкою власного кота. Більше того, він назвав 40 (!) котячих рис, які можуть бути корисними і для кожного з нас. Так коти вміють опановувати стрес, пильнувати кордони власного простору, делікатно висловлювати співпереживання, обирати оточення і ще багато цікавих та корисних речей, яким варто повчитися і нам. Як вони це роблять?

Як коту вдається бути водночас солідним та настирливим, смиренним та гордовитим? Він вміє просити та знає, коли не варто докучати. А ще кіт має свою таємницю. І не одну.

Автор розповідає, яким чином налагодити своє життя та стосунки і при цьому врахувати власні інтереси та звички. Ця книга про пошук внутрішньої гармонії та спокою.

Книжку перекладено на 25 мов і лише у Франції продано більше 120 000 примірників.

В кінці оповіді на вас чекає цікавий тест, що дозволить виявити «рівень вашої котячості» та дасть змогу зрозуміти, на що варто звернути увагу, щоб знайти себе.

Крокуй у краще життя з новим коучем – котом;) Спіймай удачу за хвіст!

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик