Події

Як досягти неможливого. 12 джерел вашого натхнення

Натхнення — це особливий стан людини, коли вона встигає більше, творить з захопленням, коли її продуктивність значно вища за повсякденну, а емоції і знання гармонійно спрямовані на вирішення якоїсь конкретної задачі.

натхнення

В моменти натхнення людина відчуває окрилення та азарт, вона може легко переконати кого-завгодно в потенціалі своєї ідеї, це стан найвищого піднесення, коли можливо майже все.

Але як перебувати в стані натхнення? Як правило, захоплення дарує улюблена справа. Але все ж таки не існує вічного джерела енергії, необхідно регулярно підключати нові ресурси, які будуть мотивувати і надихати нас.

Джерела натхнення для кожної людини можуть бути дуже індивідуальними. Пропонуємо вашій увазі кілька ідей, звідки черпати натхнення. Не завжди це легкі шляхи, але саме вони призводять до найбільш вражаючих результатів.

Джерела натхнення

Вихід із зони комфорту. Якщо людина випадає зі звичного ситуації, вона усіма силами намагається повернутися в зручні рамки. Але саме подолання перешкод дозволяє по-новому подивитися на ситуацію і побачити інші можливості. Тому не відмовляйтеся від пропозицій, які, на перший погляд, здаються вам складними та нездоланними, можливо саме це дозволить вам відкрити в собі нові можливості.

Когнітивний дисонанс знайомий практично кожній людині. У такі моменти люди відчувають психологічний дискомфорт, викликаний невідповідністю ідей, цінностей, емоцій… Цей стан непокоїть та навіть може часом викликати депресію. Але потрібно подивитися на ситуацію з позитивного боку. Відновлюючи душевний комфорт, людина надихає себе на нові ідеї, відкриває нові горизонти.

Любов — найсильніше джерело натхнення. Вона може спонукати людину на найнеймовірніші справи і вчинки. Кожен день починайте з любові та посмішки.

Книги — іноді одна фраза може наштовхнути на цікаву думку. І, розплутуючи клубок, людина вибудовує цілу канву нестандартних рішень, які згодом стають геніальною ідеєю.

Подорожі — нові емоції та враження. Безперечно, це завжди надихає. Якщо на душі важко, сумно або просто не можете знайти відповідь на складне питання, відправляйтеся в подорож. Іноді достатньо просто виїхати за місто, щоб відчути себе значно краще.

Природа і тривалі прогулянки. Для натхнення потрібні сили. Щоб їх компенсувати, потрібно вибиратися на природу, саме вона – найкраще джерело відновлення нашої енергії.

Спілкування з успішними людьми — це досвід позитивного мислення і активних дій. Захоплюйтеся їхніми вчинками і переймайте їхній досвід. Спілкування взагалі неймовірна річ, воно може допомогти розібратися з власними думками та по-новому подивитися на ситуацію.

Мистецтво. Театр, музика, живопис — вони теж несуть натхнення. Особливо ці джерела піднесення корисні для людей, діяльність яких вимагає креативу.

Сім’я та діти. Почуття спорідненості, відчуття підтримки і близькості… Це теж любов … Сім’я теж надихає на цікаві рішення. Діти, їхні успіхи і енергія – це настрій і окрилення.

Спорт і впевненість в тому, що ти здоровий і добре виглядаєш. Особливо це джерело працює для жінок: гарний вигляд – гарний настрій..

Вивчення природи людини. Розуміння мотивів і знання виникнення емоцій дозволяють краще зрозуміти себе та інших. Пояснюючи зовнішні прояви, ви можете надихати не тільки себе, а й інших.

Спогади можуть бути різними. І саме різні спогади можуть надихнути. Щасливі миті подарують позитивний настрій, а сумні — дозволять переосмислити прожите і почати життя з чистого аркуша.

І на завершення хочеться згадати слова Петра Ілліча Чайковського: «Натхнення — це така гостя, яка не любить відвідувати ледачих». І абсолютно згоден з ним Габріель Гарсіа Маркес: «Натхнення приходить тільки під час роботи».

І ще одне дуже просте правило: якщо шукаєш натхнення – надихай! Даруй гарний настрій оточуючим, і муза обов’язково завітає до тебе.