События

КнигиWOW. Брітт-Марі була тут

Бувають книги, які назавжди оселяються в наших домівках. Вони займають почесне місце на поличках, їх радять друзям та передають дітям та онукам, щоб і вони мали змогу на повні груди вдихнути життя з героями історій. Ми вже писали про книги Фредріка Бакмана «Чоловік на ім’я Уве» та «Моя бабуся просить її вибачити». І наступну книгу автора ми чекали з особливим нетерпінням.

З книгами Бакмана можна посміятися і посумувати, згадати особисте та ясніше побачити майбутнє. «Брітт-Марі була тут» — не виключення. Це добра, сповнена гарного гумору та життєвої мудрості історія, до якої через якийсь час захочеться повернутися.

Брітт-Марі була тут, Фредрік Бакман, #книголав

Брітт-Марі була тут

Брітт-Марі – дуже педантична літня жіночка. Вона звикла дотримуватись порядку та стала головним борцем за чистоту у домі, де вона мешкала.

Організована та впевнена – вона намагалася бути прикладом для інших, але в її житті не все так добре. Її успішний чоловік Кент занадто захопився перемовинами з Німеччиною, і Брітт-Марі тривалий час робила вигляд, що вірить йому. До тих пір, поки не почула в слухавці голос іншої жінки.

Брітт-Марі йде від Кента для того, щоб створити нове життя. А для цього їй потрібно знайти роботу.

Як виявилося, домогосподарка, навіть зі значним досвідом, — не дуже бажаний гість на ринку праці. Але у Брітт-Марі є фірмовий підхід до дівчини на біржі з працевлаштування. Як складеться життя Брітт-Марі на новій посаді в маленькому занедбаному містечку? І чи вдасться їй стати… тренером дитячої футбольної команди?

До цього Брітт-Марі жила життям чоловіка. Але в неї з’явився шанс дізнатися, хто вона є насправді.

Напевно, образ Брітт-Марі знайомий вам. Вона може бути схожою на вашу начальницю, сусідку або навіть нагадати когось із родичів. Книга про те, що варто трошки пильніше придивлятися до оточуючих. Вона про толерантність та любов до ближнього. Про одиноку старість та можливості, які підкидає доля. Про те, що ніколи не пізно відкрити себе справжнього та знайти своє місце у житті. Ідеальна книга для зимових вечорів.