Події

Фільми про сильних жінок

Іноді нам так не вистачає мотивації чи гарного прикладу для того, щоб здійснити омріяне. Сьогодні фільми про сильних жінок, які своєю цілеспрямованістю досягали, здавалося,  неможливого.

Фільми про сильних жінок

За статевою ознакою

Фільми про сильних жінок

Рут — молода жінка, яка одна з небагатьох вступи на юридичний факультет. Вона стала найкращою студенткою, але отримати роботу адвоката не змогла. Через те, що вона — жінка. Тому Рут все життя присвятила вивченю гендерного питання, вона викладала в університеті, але одного разу в неї випав шанс змінити історію…

Я і ти

фільм про сильну жінку

Дві різні жінки. Одна — повна енергії та жаги до життя. Друга — трудівниця, якак ні на що не розраховує. В минулому їхні життя тісно переплелися, але одна з них має борг перед іншою. Минуло вже тридцять років. Тепер вони зустрілися. Чи є місце прощенню? Чи є шанс на порозуміння?

Англійський цирюльник

про сильну жінку

Чи можна мріяти про щось важливіше, ніж об`єднання родини та прощення? Особливо, коли онкологія підступила занадто близько. А можливо шалений конкурс парикмахерів стане приводом для зустрічі всієї родини? Ще одним шансом? Але навколо вирують інтриги та хитрощі, а старі образи не можуть забутися в одну мить…

Спенінгліш

фільм про сильну жінку

Життя може складатися по-різному. Десь за кутом може чекати спокуса. І лише сильні люди здатні стриматися, дослухатися до свого морального обов`язку. Мексиканка Флор переїзджає зі своєю донькою в Америку. Тут вона знаходить роботу в одній заможній родині. Справи у голови сімейства та його дружини складаються кепськи. На фоні істеричної дружини Флор виглядає екзотичною квіткою. Чи скористається вона цим становищем?

Невидима сторона

фільм про сильну жінку

Майкл Оерл — професійний футболіст. В нього було складне дитинство, яке хлопчина проводив то в одній, то в іншій прийомній родині, а також серед наркоділків та бруду вулиці. Але одного разу йому пощастило — він потрапив до Ліен та Шона. Що може зробити людина, якщо в неї хтось вірить? Багато чого.