События

КнигиWOW. Ведмеже місто

Коли ви тримаєте в руках книгу Фредріка Бакмана, складно прогнозувати, куди заведе вас історія. Ви можете блукати лабіринтами власних спогадів або зануритися у майбутні плани чи мрії.

Ми вже розповідали про три книги шведського письменника – «Чоловік на ім`я Уве», «Моя бабуся просить її вибачити» та «Брітт-Марі була тут». Автор вміє торкнутися душі читача, і кожна його історія залишається в пам`яті. Книга «Ведмеже місто» відрізняється від попередніх книг автора. Але від цього вона не стає менш прекрасною.

Ведмеже місто, Фредрік Бакман. Видавництво #книголав

Ведмеже місто, Фредрік Бакман

Невеличке містечко Бйорнстад схоже на безліч інших невеличких міст: роботи немає, рівень життя низький, з розваг – лише хокей. Місцева хокейна команда «Ведмеді з Бйорнстада» – остання надія містечка та його мешканців.  Адже, якщо діти виграють чемпіонат, у Бйорнстада з`явиться шанс змінити життя: побудують спортивну школу, зведуть новий стадіон, а місцеві зірки хокею стануть епіцентром інформаційних новин.

Але коли мрія буде зовсім поруч, станеться щось непередбачуване. Злочин, який змінить хід подій. І у кожного з героїв історії буде вибір: мовчати чи говорити.

Це історія про дорослішання, про складність вибору, про те, що, навіть загубившись в снігах та лісах, головне – не загубити людяність.

Чудова книга, яка піднімає в душі безліч почуттів. Книга, з героями якої проживаєш життя. Історія, якою хочеться поділитися, зробити висновки та залишити у скарбничці своєї пам`яті назавжди.