Події

Що дивитись у кіно. Аквамен і загублене королівство

Чому нас так ваблять фільми з супергероями? По-перше, супергерої можуть вирішити всі проблеми. По-друге, світ, в якому вони існують, видовищний та непередбачуваний. І, по-третє, їх образи такі яскраві, що хочеться спостерігати за ними, а іноді навіть наслідувати.

Аквамен і загублене королівство

Ну, і якщо ми вже згадали про яскраві образи, то неможливо уявити супергеройський Всесвіт без Аквамена. Харизматичний та напрочуд веселий персонаж сподобався нам ще з тих часів, коли він був маленьким хлопцем на ім`я Артур, сином працівника маяка та королеви Анлантиди. Згодом Артур перетворився на мужнього Аквамена, який швидко пересувався, вмів розмовляти з рибами та дихати під водою. Тож, якщо хочете дізнатися про історію становлення Короля Атлантиди, дивіться фільм «Аквамен».

Логічним продовженням його є «Аквамен і загублене королівство». Артур керує Атлантидою та разом з дружиною виховує маленького сина. Щоправда, друге йому подобається набагато більше, ніж складні інтриги політичних відносин.

Але уникнути відповідальності Аквамену не вдасться, адже його світу загрожує небезпека з боку найманця Девіда Кейна, який готовий на все, щоб помститися за смерть батька. Більше того, Аквамену доведеться об`єднатися зі своїм братом Ормом, з яким в нього не найкращі стосунки.

Видовищний, місцями дуже смішний, іноді зворушливий — фільм-гойдалка, адже вир емоцій забезпечений.

Підводний світ неймовірний, герої зачаровують, історія хоч і в чомусь передбачувана, але від цього не програє, адже ти отримуєш те, на що розраховував.

Аквамен і загублене королівство