События

Відгук на фільм. На висотах Нью-Йорка

Разом з головними героями фільму «На висотах Нью-Йорка» ви опиняєтеся у латиноамериканському районі великого міста. Саме тут у гарячому танці переплелися не лише сальса й хіп-хоп, а й долі жителів району Вашингтон-Гайтс.

на висотах нью-йорка

На фоні яскравих барв та запальних танців розгортаються драми особистого масштабу. Хлопець Уснаві закоханий, але чи підтримає кохана його мрії? Дівчина Ніна покинула навчання у Стенфорді, та чи зрозуміють її близькі?

Американська мрія вабить багатьох імігрантів. Вони вірять, що тут на них чекає краще майбутнє. Але минуле іноді наздоганяє, а майбутнє виглядає досить туманно.

Серед цьогорічних новинок фильм виділяється. Адже це мюзикл. На Бродвеї In the Heights зявився ще у 2008 році. Його схвально оцінили критики, мюзикл отримав кілька почесних нагород.

на висотах нью-йорка

Фільм викликає позитивні враження. Історії життя та кохання героїв різного віку з латиноамериканського кварталу Нью-Йорка дуже непрості, та сам фільм світлий і оптимістичний.

Головна думка фільму — щоб здійснити свою мрію не потрібно особливого місця чи часу. Ми завжди можемо бути щасливими ось тут і зараз.

На висотах Нью-Йорка

Формат: 2D

Країна: США

Студії: Warner Bros. Pictures

Тривалість: 143 хвилини

Жанр: Музичний, мюзикл, мелодрама

Режисер: Джон М. Чу («Шалені багатії», «Ілюзія обману 2»)

Актори: Ентоні Рамос («Народження зірки», «Ґодзілла II: Король монстрів», Бродвейський мюзикл «Гамільтон»), Корі Хоукінс («Чорний куклукскланівець»), Леслі Грейс, Мелісса Баррера, Ольга Мередис («Гамільтон») та інші.

Композитор: Лін-Мануель Міранда (Бродвейський мюзикл «Гамільтон», «Мері Поппінс повертається»).

Ірина Андріяш

 

Автор рецензії: Ірина Андріяш