Події

Благодійний Марафон Струнка та Щаслива

Позбудься зайвих кілограмів разом з нами!
Набираємо групу бажаючих взяти участь у благодійному марафоні від Шпинату – сервісу доставки дієтичного раціону на цілий день.

благодійний марафон від Шпинату

Худни з нами! Допомагай разом з нами!

Усі кошти будуть передані до будинку для людей похилого віку. На шляху до стрункості та краси покращимо не тільки своє тіло а й життя.
07.12.2015 – початок!

Хочеш схуднути до Нового Року, але не знаєш як? Купу грошей витрачаєш на спортивний зал, а результату немає? Перепробувала цілу купу дієт, а результат тимчасовий? Набридло бути, як гармошка – то втрачаєш вагу, то набираєш? Хочеш подобатися собі та бути привабливою для чоловіків? Не вистачає мотивації та сили волі почати займатися собою? Хочеш перетворити рутинну роботу з удосконалення свого тіла в захоплююче змагання?

Бери участь у марафоні Струнка та Щаслива — Позбудься зайвих кілограмів та виграй тиждень харчування від Шпинат!

Вартість участі – внесок 250 грн.

Усі зроблені внески складуть грошовий фонд, який буде передано на благодійність, а саме до будинку для людей похилого віку. Деталі оголосимо пізніше.

Переможниця – та, хто 100% дотримуватиметься правил участі та схудне найефективніше у % відношенні – отримає тиждень харчування від Шпинат (для учасниці з Києва) або на 2 тижні супровід дієтолога Шпинат та індивідуально розроблене меню (для учасниці не з міста Київ) .

Проте Переможених не буде! Всі учасниці отримають у подарунок втрачені зайві кг, розуміння на практиці, як зробити свою фігуру ідеальною безпечним способом, чудове самопочуття, звичку вести здоровий спосіб життя, меню збалансованого харчування!

Запрошуй подруг, пропонуй наш марафон і наш благодійний фонд стане більше. Зробимо добро разом.

Марафон стартує 07 грудня 2015 року. Закінчується 27 грудня 2015, переможницю оголосимо 29 грудня 2015.

Реєстрація відкрита – заповнюйте заявку по лінку