Події

Charity cocktail night

1 листопада в Buddha-Bar відбудеться Благодійний коктейльний вечір — Charity cocktail night, організатором якого виступив  Kyiv Lions club “Kiev ecology”.

Charity cocktail night

Організатори переконані, що благодійність — справа благородна і вона має приносити задоволення! В Buddha-Bar Kyiv зберуться друзі та гості у топовому ресторані столиці, щоб гарно провести час у компанії ексклюзивних гостей та поспілкуватися за келихом вишуканих напоїв під приємну музику від відомого діджея. Соціальний нетворкінг неодмінно принесе велику користь, адже усі виручені кошти будуть спрямовані на придбання ліків для дитячого відділення онкогематології Київської Регіональної Клінічної лікарні, якому Lions club “Kiev ecology” вже давно допомагає. 

Спонсор заходу — компанія Crossover.

Lions club “Kiev ecology” — організація, функціонує з 2010 року та входить у світову мережу Lions club International з представництвами у майже 200 країнах світу.

І крім того, що це буде приємно проведений час — це ще і буде можливість завести нові знайомства. Наприклад, серед наших гостей будуть: Богдан Трібой — актор, ведучий, шоумен, експерт телепроекту «Говорить Україна», Лариса Бомбушкар — телеексперт, парапсихолог, поетеса, ведуча, Алла Медведева — ви знаєте її під іменем Аллочка-Зажигалочка — переможниця ТВ-шоу «Я Артист»,» учасниця проектів «Великi перегони», «Комик на миллион» та багатьох ін. Співачка, незалежний експерт ток-шоу «Говорить Украина», Олег Корбан-Даллас — шоу-мен, співак, актор, керівник вокальної формації «Hit-men», Геннадій Тцяк — фіналіст телешоу “Мастер шеф-2”, фудексперт «Все буде добре» (проект СТБ), Олеся Тарасенко — засновниця ГО ArtFoundation, блогу-журналу про цiкавих людей та подii LuckyUkraine.

Організатори вирішили, що до вечірки дуже пасуватиме показ мод! І нам допомогу прийшла Наталія Карук – модельєр та громадський діяч, успішна жінка України 2018 року, автор проекту «Намалюй мене завтра». Її підтримати прийдут в якості моделей показу не меньш відомі леді: Ірина Самсоненко — продюсер дитячих талантів України, переможниця Cosmolady Awards 2018, експерт телеканалів; Любов Мочалова – телеведуча, журналіст, засновик ТМ Mochalova Production; Тетяна Король – відома українська художниця; Анна Ісламова – волонтер, депутат Бучанської міської ради, голова ГО “Жіноча правозахисна асоціація”; Оксана Кравченко – власниця туристичної агенції Orange; Лілія Хорошкіна – мати 6 дітей та бізнес-леді; Юлія Орлова-Літвінова – юрист, адвокат, член Нацасоціації адвокатів України; Вікторія Шусть – ведуча, блогер, організатор заходів; Міла Орлова – художниця, дизайнер, арт-директор инстітуту ім. Сальвадора Далі та Тарасенко Олеся – громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу України LuckyUkraine, заступник начальніка управління Державної служби зайнятості України.

Потанцювати під запальні ритми – так, це про нашу вечірку! Діджей вечора представить свої авторські римейки на відомі хіти від «золотих» 80-их і аж до хітів сучасності! 

А ще на заході будуть виставлені лоти на продаж, серед них картина відомого художника та дизайнера Слави Займака «Янголи поруч…», кошти від продажу якої пійдуть на благодійність.

Вартість квитка на захід 250 грн, у вартисть входить wellcome-drink.

Спосіб оплати: оплата при вході; через сервіс https://charityc.ticketforevent.com/;
за реквізитами в системі Privat 24 ➡ Всі послуги ➡ по Україні (платіж за реквізитами): КЛУБ ЛЕВIВ КИЇВ ЕКОЛОДЖI БЛАГОДIЙНА ОРГАНIЗАЦIЯ, ЄДРПОУ 37614774, МФО 320649, Р/р № 26000052689450

Дрес-код: casual