Події

KidsCampFest — 2018 — Четверта Міжнародна Виставка дитячих таборів і туризму

Найочікуваніша подія у сфері дитячого відпочинку, оздоровлення, екскурсійних, освітніх українських та закордонних канікулярних програм для дітей!

KidsCampFest_2018

KidsCampFest вже вчетвере відкриє двері для відвідувачів 20-21 квітня 2018 року, традиційно у Київському Палаці дітей та юнацтва, вул. І.Мазепи, 13.

KidsCampFest — це Виставка дитячих таборів та компаній — організаторів дитячого відпочинку, туристичних агенцій, агенцій освіти та канікул за кордоном.

Це майданчик відповідальних компаній, відкритих до діалогу зі своїми клієнтами та партнерами та впевнених в якості своїх послуг, адже рівень сервісу та якості в цій сфері надважливий!

KidsCampFest — це можливість для батьків побачити різноманітність дитячих проектів на одній платформі, поспілкуватись безпосередньо з організаторами, — керівниками, співробітниками таборів, та обрати найкращий формат відпочинку для своїх дітей.

KidsCampFest — це найбільший та найефективніший міжгалузевий networking для представників сфери дитячого відпочинку та туризму!

За чотири роки на Фестивалі у Києві та Харкові було представлено більше 450 компаній-учасників з України та 5 іноземних країн. Фестиваль відвідало більше 12 000 батьків з дітьми.  

На KidsCampFest буде організована інтерактивна зона для дітей: цікаві майстер-класи, конкурси та розваги, круті подарунки від учасників та спонсорів. Та головне — путівки в дитячі табори, безліч заохочувальних призів!

Вхід для відвідувачів безкоштовний!

*за умови попередньої реєстрації:

kidscampfest2018.2event.com

Плануй літо — 2018 з нами!

На всі питання із задоволенням відповідаємо тут:

e-mail: hello.kidscampfest@gmail.com

тел. : +38 (096) 805-93-80

www.kidscampfest.com.ua

Зустрінемось на KidsCampFest — 2018!