Події

Кияни борються за сквер та історичну частину міста

Кияни хочуть навести лад біля своїх будинків, вони витрачають сили та час для того, щоб вирішити нагальні питання, які стосуються збереження життя та здоров`я дітей.

русановка

Ініціативна група батьків на Русановці вже тривалий час намагається достукатися до влади, щоб убезпечити свій життєвий простір. До нас звернулася Голова ініціативної групи Соловей Світлана Анатолівна, яка розповіла наступне:

«У лютому 2020 року   мешканцями  будинків № 31А, № 29 Е,  та власником нежитлової будівлі № 29 Б, що знаходиться   в Києві на  вулиці Бульварно-Кудрявська у Шевченківському районі м. Києва ініційоване питання наведення ладу на прибудинкових територіях  та створення скверу.

Прибудинкова  територія вищевказаних будівель знаходилася в  занедбаному стані,  окремі елементи несли загрозу життю та здоров’ю мешканців. Щодо загрози життю і здоров’ю   було підготовлено та  направлено низку звернень до Шевченківської РДА, меру м. Києва  Кличко В.В.  

Станом  на 01.09.2020 р.  незважаючи  на підтримку ініціативи мешканців з боку посадових осіб та  місцевого депутата   питання,  що потребують негайного вирішення, а саме ремонт підпірної стінки  та знесення гаражів, досі не вирішено.»

Маємо надію, що зусилля мешканців будинків не будуть марними, а влада вчасно почує громадськість.