Події

Класика майбутнього в Чорногорії

Незабаром у Чорногорії відбудеться виставка «Класика майбутнього», організована Асоціацією по розвитку міжнародних відносин ADRUM за підтримки Посольства України в Чорногорії. Проект засновано ТЦ «Домосфера».

Класика майбутнього в Чорногорії

Загалом виставка буде тривати біля місяця — з 28 листопада по 11 грудня «Класика майбутнього» експонується в одному з найважливіших центрів мистецтва країни — Арт-павільйоні Асоціації образотворчих художників Чорногорії в столиці Подгориці, а з 12 по 22 грудня  — в Галереї Культурного центра «Nikola Djurkovic» в культурної столиці Чорногорії Которі.

«Класика майбутнього» включає в себе художні образи, що відображають тенденції сучасного суспільства: естетичність, екологічність та відповідальне споживання. Виставка складається з чотирьох розділів: «Інша планета», «Віртуальна реальність», «Паралельний світ», «Майбутнє».

На полотнах представлені образи сучасного мистецтва, що поєднують прогресивний розвиток суспільства і застереження про те, що може статися, якщо не йти по шляху відповідального споживання і завбачливого ставлення до екології: пошук інших планет може стати необхідністю; простими і зараз доступними радощами, як пробіжка, здорова їжа або відпочинок на морі можна буде насолодитися тільки у віртуальній реальності; чисте повітря стане рідкістю, а особистість людини буде міститися в андроїдні тіла, бо людство втратить дітородну функцію. Це фантазії на тему сьогодення, яке завтра може стати реальністю. Нещодавно проект з великим успіхом експонувався в Національному музеї Тараса Шевченка, критики та медіа назвали його новим напрямом в сучасному мистецтві.

Для створення образів обирались предмети фабрик, що представлені у ТЦ «Домосфера», які дотримуються екологічних принципів виробництва: вживання вторинної деревини та сухих дерев, використання фарб на водній основі, проектування меблів та упаковки, що піддається ресайклінгу, використання сонячної енергії, організація практично безвідходного процесу, у якому із залишків сировини виготовляють посуд, іграшки, декор тощо.

Художні образи проекту розроблено за ініціативи ТЦ Домосфера

Створений промоушен і продакшен STUDIORAR

Автор – художник і режисер UDRA (Олександр Удра)

Дуже дякуємо унікальному українському бренду «Етнодім» 

Іноформаційні партнери: UA.TV, Обозреватель, журнал «Million», портал міста Києва 44.ua.