Події

На Київщині покажуть унікальних тварин

13 і 14 липня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує здійснити захоплюючу подорож в часі в епоху Київської Русі та побачити шоу за участю коней рідкісних історичних порід. На гостей чекають слов’янські забави, музеї, катання на конях, смачні страви з вогнища, майстер-класи та багато цікавого з життя справжнього середньовічного міста.

Киевская Русь

У Князівстві гості побачать, яким було місто Київ в давнину, адже тут (в Київській області, Обухівському районі, селі Копачів) на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIII століть в масштабі 1: 1, а також відроджується дух тієї славної епохи.

Киевская Русь

Протягом двох днів відвідувачі зможуть зануритися в життя середньовічного міста часів Київської Русі. Гості Древнього Києва на власні очі побачать шедеври середньовічного дерев’яного зодчества: монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 м), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян Х-ХII століть, а також відтворену дерев’яну Василівську церкву Х століття – перший християнський храм, зведений після Хрещення Русі. До речі, ця унікальна церква – діюча, і всі бажаючі можуть зайти та не тільки побачити, в яких храмах молилися наші пращури, а й самим поставити там свічку за здоров’я рідних та близьких. Дізнатися більше про життя в Середні віки можна, відвідавши музеї історичного костюма, дерев’яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і навіть середньовічну катівню.

Киевская Русь

13 і 14 липня гостей Князівства чекає пізнавально-розважальна програма, присвячена світу коней. Головними учасниками шоу будуть не князі та богатирі, а унікальні коні рідкісних історичних порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні Древнього Києва. Коней деяких порід в Україні більше ніде не побачити, так як вони були завезені до нашої країни в єдиному екземплярі.

Гості дізнаються про походження порід, про те, які видатні історичні постаті тримали в своїх стайнях представників тієї чи іншої породи коней. До конячок можна підійти, погладити їх, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Крім того, ці прекрасні та розумні тварини покажуть свої вміння. Коні, звичайно, в тісному тандемі з досвідченими каскадерами — акторами кінно-трюкового театру здивують глядачів кінно-стройовою підготовкою і вразять віртуозним виконанням трюків.

Киевская русь

Глядачі зможуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, а й самі візьмуть участь у веселих слов’янських забавах, іграх, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.

Кожен гість Князівства відчує себе повноправним мешканцем середньовічного міста. Тут можна пройтися стародавніми вуличками, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя». Відвідавши майстер-клас із гончарства гості можуть власноруч виготовити сувенір на пам’ять, або придбати вже готовий в сувенірній крамниці. Любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. А дітей порадує яскравий безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».

Киевская Русь

Скуштувати смачнючих середньовічних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, можна в прохолодній Княжій корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

Хто захоче продовжити подорож до Середньовіччя ще на день, може залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Парк Киевская Русь

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30, триватиме орієнтовно до 19:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 170 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 60 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ Князівства Київська Русь розташований недалеко від Києва — всього в 45 хвилинах їзди — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com