Події

Підсумки Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля»

Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля» – це не лише онлайн-виставка творчих робіт, це не лише можливість виявити та підтримати талановитих дітей. Це, в першу чергу, наша з вами відповідь на ті виклики, які постають у сучасному суспільстві. Це можливість мовою творчості, мовою фарб голосно заявити: «Діти хочуть  жити у світі яскравих кольорів, здорові та на барвистій планеті Земля!». З роботами учасників можна ознайомитись на офіційній сторінці заходу.

конкурс малюнку

Всі малюнки – світлі, яскраві і життєстверджуючі. І кожний з них випромінює величезну енергію. Кожен, наче голосно промовляє – давайте жити на здоровій планеті без хвороб, без війни. Давайте радіти кожному світлому моменту у власному житті! Кожний малюнок – це невеликий, але дуже важливий крок до створення здорової планети. І саме світлі дитячі  роботи, дійсно, можуть змінити ставлення наше до планети Земля.

Дякуємо всім навчальним закладам, закладам позашкільної освіти та гурткам, громадським організаціям, активним родинам, які долучилися до участі в конкурсі.  Адже, цього року  в конкурсі взяли участь 443 дитини, було подано 449  робіт. Географія учасників Міжнародного конкурсу сягає далеко — від Києва до Сакраменто.

Земля – сама вже не в силі впоратися та загоїти свої рани. І супергерої Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля», взялися виправляти помилки та рятувати планету та людство від пандемії.

Ініціювала конкурс юна киянка, супергероїня, засновниця проекту ArtKidsEurope, Єлизавета Рудика, котра сама та вся її родина щоденно роблять кроки назустріч здоровій планеті та акція «Об’єднуємося проти коронавірусу 2019-nCoV (COVID-19) та крокуємо в країну Здоров’я» програми «Крокуємо в країну Здоров’я» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», котрі продовжують щоденно тримати руку на пульсі щодо ситуації, яка пов’язана з поширенням небезпечного коронавірусу в Україні.

Мистецькі роботи Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй наша планета ЗЕМЛЯ» оцінювали професійне журі, до складу якого увійшли відомі діячі культури та мистецтва, громадські діячі, благодійники:

Олеся Тарасенко — засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, організатор проектів культурної та соціальної направленості

Людмила Лисенко — оцінювач мистецтвознавець-експерт, керівник програми «Крокуємо в країну Здоров’я» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур»  

Едуард Межул — художник-пейзажист

Слава Займак — український художник та дизайнер, який працює в неповторній унікальній авторській техніці адгезивного плетіння

Карбовьска Юлія — заступник директора виконавчого Мистецького коледжу художнього моделювання та дизайну IM. Сальвадора Далі, викладач

Луценко Сергій – художник

Марцинко Ольга – генеральний директор 33 каналу

Переможцями Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля» стали:

Перша МОЛОДША вікова група (від 1.5 до 7 років)

І місце – Будзівула Максим
«Земля одужає! Вірус загине!», 5,5 років, м. Золочів, Львівська обл.

ІІ місце – Заводовська Емілія
«Вірус на Землі лютує. Разом ми її врятуєм!», 7 років, Київ

ІІІ місце – Бандрівський Микола
«Будь здорова, Наша Земля!», 6 років, м. Жовква, Львівська область

Друга СЕРЕДНЯ вікова група (від 8 до 12 років)

І місце – Тарасенко Таїсія
«Берегиня», 10 років, Київ, Україна.

ІІ місце – Бубар Дарья
«Екологічне лихо», 10 років, м. Київ

ІІІ місце – Захарова Алісія
«Видужуй наша планета Земля», 11 років, Україна, м. Київ

ІІІ місце – Салко Ярослава
«Здоров’я планети в наших руках!», 11 років, с. Чайки, Київської області, Україна.

Третя СТАРША вікова група (від 13 до 18 років)

І місце – Цалко Яніна
«Рятівники світу», 16 років, Україна, Житомирська область, м. Малин

ІІ місце – Лузан Анастасія
«Відродження», 17 років, Україна, Житомирська область, м. Малин

ІІІ місце – Скороход Катерина
«Космічні Діви Землю захищають, землян порятувати поспішають», 16 років, Україна м. Біла Церква Київської області

ІІІ місце – Ільчук Наталя
«Одужуй наша Земля», 15 років, м.Золочів, Львівська обл.

Переможці глядацьких симпатій онлайн-голосування Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй наша планета ЗЕМЛЯ»:

I місце — Бубар Дарья

«Екологічне лихо», 10 років м. Київ — 3628 голосів

II місце — Тарасенко Таїсія

«Берегиня», 10 років м. Київ — 1956 голосів

III місце — Мойсеєнко Єва

«Допомога планеті» 9 років м. Київ — 636 голосів

СПЕЦНОМІНАЦІЯ:

1 Кондратенко Серафима 8 р.
2 Панченко Марія 4 р.3 Кислий Олексій 14 р

4 Зінковська Ніка 10 р

5 Денис Марія 7 р

6 Ключкей Софія 7 р

7 Хоменко Мілана 6 р

8 Псарюк Анастасія 15 р

9 Руденко Софія

Всі учасники отримають грамоти учасників, сертифікати учасників, дипломи, спеціальні відзнаки від членів журі, та ще багато приємних сюрпризів.

Карантин вніс свої корективи тому хто не зможе бути присутнім запрошуємо на урочисту церемонію ONLINE!

Всі супергерої мали надзвичайні магічні здібності, нагадують нам скандинавських лісорубів із великою силою волі, та мають небесну підтримку постійних помічників: «Lucky Ukraine» – це перший блог-журнал України, журнал МамаWOW, дитяча телестудія 33 канал, журнал Podium real, дитячий портал «Діти в місті», Art Foundation,  журнал «Пастьєра», журнал «АДМІ», журнал Business Woman, газета Эко Украина, котрі нишком їм допомагають, вдягаючись у диво-жінок і бетменів, аби надати супергеройського адреналіну. Хлопчики та дівчатка зі всього світу намагаються побороти короновірус, котрий захопив жителів планети Земля. Зазвичай у супергероїв є штаб – це міжнародний мистецький проект для підтримки талановитих дітей та молоді ArtKids Europe, тут вони почуваються в безпеці й зустрічаються з друзями із різних країн планети Земля.

Наші діти – це майбутнє нашої планети і кожного з нас. Маленькі супергерої кожного дня малюють планету щасливою та здоровою. Супергерої надсилали свої роботи із Франції, Америки, Індії, Турції та України.

Маючи так багато талановитих дітей та креативних батьків та викладачів, які передають дітям любов до мистецтва, ArtKids Europe та програма «Крокуємо в країну Здоров’я» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF) буде часто радувати жителів планети Земля, такими гарними конкурсами і вони стануть традиційними. 

Ще раз вітаємо переможців Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй, наша планета ЗЕМЛЯ» та запрошуємо на урочисте нагородження! Церемонія відбудеться 12 червня, початок заходу о 17.00 на літній терасі 33 каналу, м. Київ, вул. Пушкінська, 9б. На захід запрошуємо переможців та їх батьків, вчителів.

Контактний телефон 0501306344 Олеся Тарасенко (мама Єлизавети Рудики)

#artkidseurope