Події

Алла Мазур розповіла, як можна відпочивати без далеких подорожей в місті із сином

Популярна українська ведуча новин ТСН.Тиждень на 1+1 Алла Мазур доволі рідко розповідає про свого 12-річного сина Артема.

Але цього разу телеведуча вирішила поділитися зі своїми підписниками новими фото з Артемом.  

алла мазур. син

У Instagram ведуча не тільки розмістила світлини з нащадком під хештегом #нашелітовдома, але і розповіла про захоплення сина. Виявляється, Артему подобається екстрим, а саме виконання трюків на самокаті.

Алла Мазур, як дбайлива мама, намагається поринути у світ сина і, навіть, почала вивчати термінологію, яка стосується хобі Артема. Також разом з сином ведуча побувала в спеціальному скейт-парку.

«Діз’астер, банік Діз’астер, дроп в скат і дроп зі скату… Вивчаю нові терміни — і нове захоплення сина. Точніше, захоплення вже не нове) Але тільки відпустка дала можливість поїздити з ним у спеціальний скейтпарк. І побачити зблизька, якою крутою штукою може бути трюковий самокат) Що таке в ньому дека, стакан, гріпси і пега — я вже знаю. Тепер приглядаюсь до тонкощів виконання трюків. І треба бачити, який щасливий Артем, що мама зацікавилась його улюбленим заняттям! Хоча на фото намагається зберегти максимально незалежний вигляд», — поділилась Алла Мазур.

Колега Мазур по ТСН — Марічка Падалко одразу прокоментувала пост і написала: «В тебе міцні нерви! Тьома молодець».

Також пост не залишився без уваги і шанувальників Алли Мазур, які написали їй багато приємних слів та комплементів:

«Саме ось такі моменти і є найціннішими, і найкращими в нашому житті. Розділяти захоплення своєї дитини, розуміти і бути її другом дуже класно!!! Ви такі молодці!!!)», «Такі прикольні нові слова», «Які ви класні», «Круто, в мене син теж любитель трюків», «Прикольна штукенція! Артем молодець! А мама буде, напевне, поліглотом;)))», «Щастя Вашій родині та якомога більше позитивних емоцій!» (орфг збережена – прим.ред).

Нагадаємо, нещодавно Алла Мазур на своїй соцсторінці розповіла, що вони з сином полюбляють рибалку, і пішли ловити рибку для своїх котів Асі та Мусіка на Дніпро. Як раз нагода — почалася відпустка і шкільні канікули тривають.

алла мазур. син

«Літо може бути розкішним і зовсім близько від дому — запевняємо ми з Тьомою. Нам, звичайно, пощастило: живемо поряд з Дніпром. Але вирватися на рибалку, скажімо — під час роботи і навчання зовсім непросто. І от нарешті — канікули і відпустка! І наш нинішній улов. Кількість риби — справа не принципова. Зате ми надихалися свіжим повітрям. Закликаємо усіх не сумувати, якщо не вдалося цього літа поїхати кудись далеко. Маємо чудовий шанс перевірити околиці — і виявити те, чого в щоденній гонитві не помічали», — написала Мазур під хештегом #нашелітовдома. Запрошуємо всіх долучатися і постити фото вашого відпочинку в рідних місцях.