Події

Лица МамаWOW. Александра Слодзик: как появилась «Хатка для малятка»

Сегодня в рубрике Лица МамаWOW — Александра Слодзик. Александра — настоящая волшебница, ведь она создает сказочные домики в семейной мастерской «Хатка для малятка».

хатка для малятка

Александра, расскажите о вашей семье.
Мене звуть Олександра, і якщо у майстерні може бути душа, то це,  напевно,  я. А руки належать Дмитру — моєму чоловікові. Тобто я генерую ідеї, розробляю ескізи та макети, займаюся організаторськими питаннями та спілкуюся з замовниками. Проте мені не вистачає чоловікового інженерного підходу, майстерності та терпіння. Третій член нашої команди — семимісячна дочка Єва. Її головний обов’язок — знімати пробу з картону :)

мамаwow

О чем Вы мечтали в детстве?

Мрій у мене було стільки, що й не перерахувати. Наприклад, мріяла про те, щоб у мене з’явилися магічні здібності. Адже я навіть не сумнівалася, що чарівники та фантастичні істоти живуть серед нас.

А какая главная мечта сегодня?

Головної немає, усі мої мрії однаково важливі: від здоров’я і добробуту родини до банального, але настільки актуального насьогодні «мирного неба над головою». Мрію про успіх нашої справи. Та й від листа з Хоґвардсу я б і досі не відмовилася, тільки тссс, нікому не кажіть:)

мамаwow

Что изменило в Вас материнство?

Все — і нічого. Я ніби та ж сама, яка й була, але трішечки терплячіша і трішечки відповідальніша. Було досить важко змиритися з тим, що моє життя більше не належить мені одній. Поява дитини не перевернула його з ніг на голову, але деякі поправки все ж внесла. Наприклад, мені довелося покинути улюблену роботу. До Єви я працювала в кіно, на знімальному майданчику, і з таким графіком, як там, бачила б її хіба що сплячою.

мамаwow

Как появилась идея создать свое дело?

Усвідомила те, що до своєї роботи повернутися більше не зможу і почала думати, чим би ще змогла займатися. Позаяк із дочкою розлучатися я не хотіла, залишалося хіба що розпочати якусь власну справу. Десь між усіма цими пошуками мій молодший брат та племінниця захопилися будівництвом «халабуд» із ковдр та звичайних стільців. Маленькою я теж любила такі ігри, а свій будиночок із коробки з-під холодильника я пам’ятаю і досі. Тому і подумала, що можу зробити щось подібне і для наших дітей. Чоловік придбав кілька листів гофрокартону — так і з’явилася перша хатка для малятка. Фото я виклала у свій інстаграм, і друзі попросили теж зробити їм такий будиночок. Один, другий — не встигли й отямитися, як картон захопив увесь наш простір. З’явилася назва, логотип, офіційні сторінки та замовлення. Тепер «Хатка для малятка» — це сімейна майстерня з виготовлення будиночків з гофрокартону.

хатка для малятка

Что нужно для того, чтоб заниматься таким делом?

Насамперед, фантазія і тверда рука. Усі наші вироби вирізаються звичайним макетним ножем. Схибив — і все, деталь зіпсовано, починай спочатку.

Как создаются идеи домиков? Кто их декорирует?

Не можу сказати, що ідея виготовляти картонні будиночки надоригінальна. Щоправда, спочатку ми нічого не знали про «картонний ринок», адже займатися цим почали випадково. Та я зраділа, коли побачила, що наші будиночки не схожі на інші. Це і стало нашим основним принципом. Ми не робимо так, як легше. Важливо, щоб усі вироби мали гарний вигляд — хай навіть для цього доведеться до ранку вирізати дрібні деталі.
Декорують наші картонні вироби їхні власники — це частина концепту. Дитина — не пасивний учасник процесу, вона може прикрасити свій будиночок самостійно.

хатка для малятка

Какие планы по развитию дела?

Грандіозні! Мріємо про повноцінну майстерню — і як тільки з’явиться можливість облаштувати окреме приміщення, плануємо перейти на хмм…цупкіші і довговічніші матеріали.

Как Вы все успеваете? Помогает ли кто-то по дому, с детьми?

А я і не встигаю. У мене — цілодобова робота мамою, у чоловіка — постійні зйомки та ненормований графік. «Хатка для малятка» веде переважно нічний спосіб життя. Звісно, ми вдячні нашій численній родині за підтримку. І особлива подяка їм за те, що вони миряться з усім тим картоном. Все ж таки це доволі специфічний елемент декору :)

Как Вы видите образ МамыWOW?

Думаю, часточку WOW можна додати до кожної сучасної мами. Адже вона не тільки виховує дітей, а й намагається реалізувати себе в творчості та в професії. Що це, як не wow?