Події

Переможниця вікторини «Географія МамаWOW» Світлана Карайван

Іноді на нашому шляху зустрічаються люди-світлячки, вони відрізняються щирою усмішкою, блиском в очах та позитивним ставленням до життя. Сьогодні ми хочемо розказати про нашу постійну читачку, відвідувачку наших зустрічей та одну з переможниць рубрики Географія МамаWOW Світлану Карайван.

истории мам

Світлана родом із мальовничої Черкащини, з міста Умань, відомого своїм легендарним парком Софіївка. Але вже 10 років вона киянка і з чоловіком Юрієм виховує донечку Марійку. Давайте знайомитись ближче!

Як Ви познайомилися з проектом МамаWOW?

Для мене МамаWOW — це не просто інтернет ресурс, а частинка мого, «маминого», життя. З командою  МамаWOW, яку я дуже люблю,  вже 6 років. Перше знайомство відбулося взимку, напередодні Нового року, вважаю його новорічним подарунком. Відвідуючи зустрічі з мамами, я знайшла багато друзів, безліч корисних порад і порадниць, можливість відволіктись від повсякденних турбот і просто відпочити за чашкою кави у колі цікавих, іноді відомих людей, перейняти їх досвід.

опыт мамы

Яке місце відпочинок займає в пріоритетах Вашої сім’ї? Чи збігаються Ваші особисті погляди на ідеальний відпочинок з поглядами чоловіка?

Відпочинок для мене, як і для будь-кого, займає в житті велику роль. Інша справа чи цей відпочинок разом з усією сім’єю. Ми з чоловіком обоє — працюючі люди, і не завжди наші графіки співпадають. Тому в основному мій сімейний відпочинок  — це «Я і моя улюблена донечка Машенька». Ми з донечкою дуже активні, не любимо сидіти на одному місці, тому пасивний відпочинок, сидячи вдома-дивлячись телевізор, не для нас. Кожні вихідні ми плануємо з нею відвідини різноманітних заходів, свят, кінотеатрів, зустрічей. Мешкаючи у Києві, це не важко, адже навкруги скільки цікавого і пізнавального.  Раз на місяць ми обов’язково відвідуємо  нашого дідуся в Умані. Там улюбленим місцем відпочинку для донечки і для мене є парк Софіївка.

Що стосується відпустки – її ми проводимо всією сім’єю – тато, мама і донечка. Полюбляємо відпочивати як на морі, так і у горах.

Як часто Ви подорожуєте: по околицях рідного міста, по Україні і чи бували за кордоном? Розкажіть про Ваш особистий досвід подорожі з дітьми.

Я думаю, що кожна людина любить подорожувати і розширювати свій  кругозір. При будь-якій можливості, коли дозволяє час, мандруємо.

Будучи студенткою, мені випала нагода відвідати Великобританію, а саме Англію. Я провела там цілих 4 місяці. В основному час проходив за роботою, але ми з друзями знаходили можливість знайомитись з культурою англійців, відвідувати різні міста і селища, розважатися. Для мене це був колосальний досвід, ця країна назавжди в моєму серці.

опыт мамы

Завдяки Англії, я знайшла багато друзів з різних країн, серед яких Ольга Залеська, вона з Білорусії. У 2007 році Оля запросила мене на весілля і це була моя друга мандрівка закордон. Ця країна мене вразила дружелюбністю.

Третьою країною, яку я відвідала була Росія, це було в 2012 році, ще до всіх відомих подій. Там у чоловіка родичі. Також родичі є в Молдові. При нагоді плануємо відвідати цю країну.

истории мам

З донечкою ми поки що мандрували лише по Україні, але це було весело. Маша спокійно переносить далеку дорогу, їй дуже подобається вивчати все навколо. Під час подорожі ми, щоб скоротати час, читаємо, співаємо, називаємо по черзі все, що бачимо у вікні авто чи поїзду. З сім’єю ми вже відвідали Одесу, Івано-Франківськ, Коломию. Минулого року донечка провела декілька чудових і теплих днів у Мукачево разом з татком.

Ваш найбільш пам’ятний відпочинок – це…

Цього літа. Ми відпочивали у Коблево у парк-готелі «Берізка». Це казкове місце для сімейного відпочинку на морі. Там є все, що потрібно для комфортного релаксу. Маша відвідувала різні майстер-класи, дивилась мультики під відкритим небом біля моря, знайшла море нових друзів. Тато з мамою насолоджувались довгоочікуваним відпочинком.

опыт мамы

Де мрієте побувати?

Мрію відвідати Францію, особливо Париж. Захоплююсь історією Марії-Антуанетти, тому Лувр, Версаль – це ті місця, які дуже хочу побачити.

Ви були активною учасницею вікторини в рубриці «Географія МамаWOW»! Яка з історій справила на Вас найбільше враження і чому? Що стало найнесподіванішим фактами з життя в інших країнах?

Ваша рубрика «Географія МамаWOW» надовго мені запам’ятається. Давно вже я з таким азартом не гортала книги і не шукала різного роду інформацію в інтернеті. Всі історії мам дуже цікаві і пізнавальні. Важко навіть виділити якусь особливу. Кожна країна має свою ментальність, закони і звичаї. Але одну мабуть все ж таки виділю. Це історія Вікторії з ОАЕ.

истории мам

Залиште побажання нашим читачам.

Мої побажання для читачів – бути активними, цілесправованими, вірити в себе і свої сили, ніколи не здаватися.

Інтерв’ю: Тетяна Шевченко