События

Бути мамою: що це?

Материнство — невід’ємна частина жіночого життя. Більшість сучасних жінок прагнуть віддавати свою любов, турботу і тепло маленьким янголяткам. Кожна мама старається бути для свого малюка найкращою і найсильнішою. Відомий факт, що заради своєї дитини жінка здатна на неймовірні, а інколи й фантастичні речі.

Що таке - бути мамою

Що таке — бути мамою?

Що ж таке «бути мамою», ми запитали наших мам-експертів. Ось, що вони відповіли.

«Це бути гудзиком, на якому все тримається) Це любити та отримувати любов кожен день. Це відповідальність і натхнення», — говорить Катерина Петрова. Найбільшим своїм досягненням вона вважає дружні стосунки в родині. А невдачею — хвороби дитини, «не вберегла:)».

Марина Ткач вважає, що бути мамою — це дарувати тепло, любов, турботу незалежно від своїх «дорослих» проблем, щоб дитина, коли її питають, чи вона щаслива вона, без роздумів відповідала «ТАК!».  Її досягнення — ще не зійшла з розуму :) Найбільша невдача — це брак часу на проведення з дитиною.

«Мама — диригент сімейного оркестру, який відповідає за атмосферу у домі:)» — вважає мама Наталія Рибачик.

Звичайно «бути мамою» — це тяжка робота, з якої не можна просто звільнитися. Тут і нічні зміни, і навики роботи на кухні, а коли дитина йде в школу, то мама розуміє, для чого вона вчилася 10 років, адже домашку ніхто не відміняв. Єдина оплата за цю працю — це здорові і усміхнені діти. І нехай у кожної мами свої методи виховання, але всі мами хочуть для своїх дітей тільки найкращого в житті. 

Мама — це людина, котра однаково потрібна як маленьким, так і дорослим дітям. Не дарма кажуть: «Ми діти, доки живі наші батьки». Бережіть мам, бережіть батьків. І єдина порада цього разу від нашої рубрики — ПОДЗВОНІТЬ СВОЇЙ МАМІ. 

Тетяна Бучака

 

Автор: Тетяна Бучака